Kurzy a štúdium

9 vecí, ktoré vám totálne kazia výzor: S týmto rýchlo skoncujte, pôsobte ako profesionál

Mám prácu  /   Diskusia

Možno si to ani neuvedomujete, ale aj drobnosti rozhodujú o tom, či na iných ľudí pôsobíte dôveryhodne a profesionálne. Príjemný dojem sa totiž... 


5 jediných a overených

5 jediných a overených spôsobov, ako sa naučiť cudzí jazyk: Iba takto sa vám to podarí

Mám prácu  /   Diskusia

Máte pocit, že vaša angličtina „slabne“? Tým, že nepoužívate nemčinu, si v nej už nie ste taký istý? Alebo sa túžite naučiť nový jazyk, no neviete sa k tomu „donútiť“? Nech vám hovorí kto chce, čo chce, existuje len niekoľko overených spôsobov, ako sa jazyk naučiť. Pokiaľ sa neplánujete presťahovať do krajiny, ktorej jazykom chcete vedieť plynulo hovoriť, toto vám zaručene pomôže.


5+1 nevyhnutných vecí pre

5+1 nevyhnutných vecí pre život, ktoré sa v škole neučia, no ovládať by ich mal každý

Mám prácu  /   Diskusia

Škola odovzdáva človeku veľa informácií a poznatkov, mala by mu tiež pomôcť čo najviac rozšíriť jeho obzory. Je však niekoľko vecí, ktoré sa deti v škole neučia, no sú pre život nevyhnutné. Preto by sa o to, aby si ich osvojili, mali postarať rodičia. Pozrite sa, čo by malo dostať do vienka každé dieťa pre dobrý a spokojný život.


Čaká vás v práci

Čaká vás v práci prezentácia? Týchto 14 tipov z vás spraví profesionála

Mám prácu  /   Diskusia

Väčšina prezentácií v rámci firmy, alebo na podujatiach, na ktorých firmy reprezentujú samy seba, sú... povedzme si úprimne – nudné. Ak aj vás čaká prezentácia, v ktorej máte predstaviť nový projekt, nápad, hovoriť o výsledkoch vašej práce alebo porozprávať niečo o vašej spoločnosti, inšpirujte sa týmito 14 tipmi, ktoré z vás spravia kráľa prezentácií.


darčeky, vianoce, peniaze, nákupy,

Aký vianočný darček chcú zamestnanci? Prezraďte, čo by ste si želali od zamestnávateľa

Mám prácu  /   Diskusia

Dostávate od vášho zamestnávateľa pri príležitosti Vianoc nejaký darček? Chystá pre vás vaša spoločnosť posedenie, večierok, odovzdá vám balíčky či poukážky, alebo máte darček v podobe trinásteho platu? Pochváľte sa, čím vás vaša firma odmeňuje. Ste s takýmto darčekom spokojný? Alebo si viete predstaviť aj lepší? Prezraďte nám i firmám, po akom vianočnom... 


Pracovných pozícií v digital

Pracovných pozícií v digital marketingu je veľa, chýbajú vzdelaní uchádzači!

Získaj prácu  /   Diskusia

Za posledný mesiac sa na pracovných portáloch vyskytlo viac ako 80 pracovných ponúk od najväčších slovenských online vydavateľstiev, mediálnych agentúr a ďalších spoločností úzko prepojených s online reklamou, službami a obchodom na internete.


Ilustračné foto

Študenti, chcete sa stať podnikateľom? Tu vás to naučia

Aktuality  /   Diskusia

Študenti Žilinskej univerzity (ŽU) v Žiline si môžu bez ohľadu na ročník či študijné zameranie zaradiť do rozvrhu predmet Povolanie podnikateľ, ktorý je otvorený pre každého, kto má chuť pracovať na vlastnom podnikateľskom nápade. TASR o tom informovala Katarína Géčová z oddelenia pre medzinárodné vzťahy a marketing ŽU.


Maxim Strashun

Získajte len to najlepšie: Takto vám to určite podarí

Najímanie ľudí  /   Diskusia

HR DEVELOPMENT ACADEMY je séria workshopov, ktorá tvorí platformu na prezentáciu "Best Practices", výmenu skúseností, názorov a postojov manažérov, špecialistov rozvoja ľudských zdrojov, HR manažérov a personalistov. Na februárovom workshope privítame riaditeľa oddelenia Talent Development EMEA pre Lenovo, ktorým je MAXIM STRASHUN.


Ilustračné foto

Učte sa od najlepších: Google organizuje kurz zadarmo, miesto majú aj pre vás!

Kurzy a štúdium  /   Diskusia

Gigant vyhľadávania si zaumienil vzdelávať používateľov v technikách fungovania jeho produktov. Inžinieri Google sa rozhodli svoje vedomosti zdieľať prostredníctvom online kurzu.


Ilustračné foto

Skvelá príležitosť práve pre vás: Získajte špeciálny príspevok ešte tento mesiac

Kurzy a štúdium  /   Diskusia

Ak ste už dlhšie nezamestnaní, veľmi dobre viete, aké náročné hľadanie práce môže byť. Najmä pokiaľ sú pracovné miesta vo vašom obore dlhodobo obsadené. Uvažovali ste už o zmene kvalifikácie? Práve nové zameranie je kľúčom k úspechu. Vďaka programu REPAS pod záštitou Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny v spolupráci s úradmi práce, sociálnych vecí... 


Ilustračné foto

Kurzy až do konca novembra zadarmo: Získajte lepšiu prácu aj vy

Získaj prácu  /   Diskusia

Nepremeškajte poslednú príležitosť požiadať svoj Úrad práce o nenávratný príspevok na počítačové vzdelávanie až do hodnoty 1200 €. Projekt RE-PAS, ktorý to nezamestnaným z celého Slovenska umožňuje končí 31.novembra, teda o pár týždňov.<< Predchadzajúci 1 2 3 4 5 Nasledujúci >>

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Citáty o práci a kariére

Lily Tomlin

Problém s bezohľadnou honbou krýs za kariérou spočíva v tom, že aj keď vyhráte, stále zostanete krysou.

Lily Tomlin