Kurzy a štúdium

5 jediných a overených spôsobov, ako sa naučiť cudzí jazyk: Iba takto sa vám to podarí

Mám prácu  /   Diskusia

Máte pocit, že vaša angličtina „slabne“? Tým, že nepoužívate nemčinu, si v nej už nie ste taký istý? Alebo sa túžite naučiť nový jazyk, no neviete... 


5+1 nevyhnutných vecí pre

5+1 nevyhnutných vecí pre život, ktoré sa v škole neučia, no ovládať by ich mal každý

Mám prácu  /   Diskusia

Škola odovzdáva človeku veľa informácií a poznatkov, mala by mu tiež pomôcť čo najviac rozšíriť jeho obzory. Je však niekoľko vecí, ktoré sa deti v škole neučia, no sú pre život nevyhnutné. Preto by sa o to, aby si ich osvojili, mali postarať rodičia. Pozrite sa, čo by malo dostať do vienka každé dieťa pre dobrý a spokojný život.


Čaká vás v práci

Čaká vás v práci prezentácia? Týchto 14 tipov z vás spraví profesionála

Mám prácu  /   Diskusia

Väčšina prezentácií v rámci firmy, alebo na podujatiach, na ktorých firmy reprezentujú samy seba, sú... povedzme si úprimne – nudné. Ak aj vás čaká prezentácia, v ktorej máte predstaviť nový projekt, nápad, hovoriť o výsledkoch vašej práce alebo porozprávať niečo o vašej spoločnosti, inšpirujte sa týmito 14 tipmi, ktoré z vás spravia kráľa prezentácií.


darčeky, vianoce, peniaze, nákupy,

Aký vianočný darček chcú zamestnanci? Prezraďte, čo by ste si želali od zamestnávateľa

Mám prácu  /   Diskusia

Dostávate od vášho zamestnávateľa pri príležitosti Vianoc nejaký darček? Chystá pre vás vaša spoločnosť posedenie, večierok, odovzdá vám balíčky či poukážky, alebo máte darček v podobe trinásteho platu? Pochváľte sa, čím vás vaša firma odmeňuje. Ste s takýmto darčekom spokojný? Alebo si viete predstaviť aj lepší? Prezraďte nám i firmám, po akom vianočnom... 


Pracovných pozícií v digital

Pracovných pozícií v digital marketingu je veľa, chýbajú vzdelaní uchádzači!

Získaj prácu  /   Diskusia

Za posledný mesiac sa na pracovných portáloch vyskytlo viac ako 80 pracovných ponúk od najväčších slovenských online vydavateľstiev, mediálnych agentúr a ďalších spoločností úzko prepojených s online reklamou, službami a obchodom na internete.


Ilustračné foto

Študenti, chcete sa stať podnikateľom? Tu vás to naučia

Aktuality  /   Diskusia

Študenti Žilinskej univerzity (ŽU) v Žiline si môžu bez ohľadu na ročník či študijné zameranie zaradiť do rozvrhu predmet Povolanie podnikateľ, ktorý je otvorený pre každého, kto má chuť pracovať na vlastnom podnikateľskom nápade. TASR o tom informovala Katarína Géčová z oddelenia pre medzinárodné vzťahy a marketing ŽU.


Maxim Strashun

Získajte len to najlepšie: Takto vám to určite podarí

Najímanie ľudí  /   Diskusia

HR DEVELOPMENT ACADEMY je séria workshopov, ktorá tvorí platformu na prezentáciu "Best Practices", výmenu skúseností, názorov a postojov manažérov, špecialistov rozvoja ľudských zdrojov, HR manažérov a personalistov. Na februárovom workshope privítame riaditeľa oddelenia Talent Development EMEA pre Lenovo, ktorým je MAXIM STRASHUN.


Ilustračné foto

Učte sa od najlepších: Google organizuje kurz zadarmo, miesto majú aj pre vás!

Kurzy a štúdium  /   Diskusia

Gigant vyhľadávania si zaumienil vzdelávať používateľov v technikách fungovania jeho produktov. Inžinieri Google sa rozhodli svoje vedomosti zdieľať prostredníctvom online kurzu.


Ilustračné foto

Skvelá príležitosť práve pre vás: Získajte špeciálny príspevok ešte tento mesiac

Kurzy a štúdium  /   Diskusia

Ak ste už dlhšie nezamestnaní, veľmi dobre viete, aké náročné hľadanie práce môže byť. Najmä pokiaľ sú pracovné miesta vo vašom obore dlhodobo obsadené. Uvažovali ste už o zmene kvalifikácie? Práve nové zameranie je kľúčom k úspechu. Vďaka programu REPAS pod záštitou Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny v spolupráci s úradmi práce, sociálnych vecí... 


Ilustračné foto

Kurzy až do konca novembra zadarmo: Získajte lepšiu prácu aj vy

Získaj prácu  /   Diskusia

Nepremeškajte poslednú príležitosť požiadať svoj Úrad práce o nenávratný príspevok na počítačové vzdelávanie až do hodnoty 1200 €. Projekt RE-PAS, ktorý to nezamestnaným z celého Slovenska umožňuje končí 31.novembra, teda o pár týždňov.


Ilustračné foto

Túžite po zaujímavej a najmä dobre platenej práci? Kurzy programovania úplne ZADARMO

Kurzy a štúdium  /   Diskusia

Doba, keď sa programovaniu venovali len najtrápnejší bifľoši je už dávno za nami. Dnes to už je úplne naopak. Väčšina podnikateľov a obchodníkov vám povie, že schopnosť programovať je nevyhnutná na ceste k úspechu. Za získanie tejto skvelej zručnosti už nemusíte dokonca ani zaplatiť. Na internete totiž existuje kopec kurzov, kde sa programovaniu naučíte... << Predchadzajúci 1 2 3 4 5 Nasledujúci >>

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Citáty o práci a kariére

Lily Tomlin

Problém s bezohľadnou honbou krýs za kariérou spočíva v tom, že aj keď vyhráte, stále zostanete krysou.

Lily Tomlin