Kurzy a štúdium

5 jediných a overených spôsobov, ako sa naučiť cudzí jazyk: Iba takto sa vám to podarí

Mám prácu  /   Diskusia

Máte pocit, že vaša angličtina „slabne“? Tým, že nepoužívate nemčinu, si v nej už nie ste taký istý? Alebo sa túžite naučiť nový jazyk, no neviete... 


Ilustračné foto

Po anglicky ďalej zájdeš. Získaj zdarma online kurz angličtiny

Kurzy a štúdium  /   Diskusia

Chystáte sa na pracovný pohovor, ktorý bude prebiehať v anglickom jazyku alebo sa iba bojíte komunikovať v rodnými Angličanmi? Využite možnosť vzdelávať sa bezplatne.


Ilustračné foto

Zdokonaľte sa v angličtine efektívnou metódou z akéhokoľvek miesta

Kurzy a štúdium  /   Diskusia

V cudzom jazyku sa môžete zdokonaliť či už máte prácu alebo si prácu hľadáte. Aj keď v druhom prípade máte väčšiu výhodu – máte viac voľného času, tak prečo ho nevyužiť.


Ilustračné foto

Test Slovákov: Sme ambiciózni, zlepšiť sa však musíme v cudzích jazykoch

Kurzy a štúdium  /   Diskusia

Rok 2013 opäť ukázal, že Slováci majú stále na čom zapracovať. Z testovania na portáli Kariéra.sk vyplýva, že doplniť musíme najmä vedomosti v oblastiach, ktoré vplývajú na šancu nájsť si prácu. V ktorom kraji sú na tom najhoršie s angličtinou? A na akej úrovni ovládame internet a e-mail?


Ilustračné foto

Neviete si nájsť prácu? Spravte si rekvalifikačný kurz

Kurzy a štúdium  /   Diskusia

Nedarí sa vám už dlhší čas nájsť si prácu vo vašom odvetví? Možno by ste mali porozmýšľať nad alternatívou, ako si rozšíriť vaše vedomosti a odborné zručnosti. V dnešnej dobe totižto platí, čím viac multifunkčný človek, tým viac možností na zamestnanie.


Súťaž Global Management Challenge

Chcete získať titul MBA? Zapojte sa do súťaže

Kurzy a štúdium  /   Diskusia

Zapojte sa do prestížnej medzinárodnej súťaže – či ste zamestnanec, absolvent alebo študent. Každý má možnosť získať hlavnú cenu, ktorou je bezplatné štúdium MBA na City University of Seattle.


Ilustračné foto

Študovať môžete z ktoréhokoľvek miesta na svete

Kurzy a štúdium  /   Diskusia

K štúdiu na vysokej škole potrebujete iba tri najdôležitejšie technické pomôcky - počítač alebo notebook, pripojenie na internet a web kameru. Na skúšku sa identifikujete cez video prenos alebo prostredníctvom biometrických údajov. Prečo teda nezačať študovať hneď teraz?


Ilustračné foto

Študentom sa zmenia odvody z príjmu

Kurzy a štúdium  /   Diskusia

Študenti na Slovensku budú mať od odvodov oslobodený vyšší príjem. Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR navrhlo, aby od budúceho roka boli oslobodení od odvodov tí študenti, ktorí pracujú na dohodu a majú príjem do 159 eur.


Ilustračné foto

Rebríček najlepších univerzít sveta 2013. Kde sa oplatí študovať?

Kurzy a štúdium  /   Diskusia

Prvenstvo najlepších univerzít sveta 2013 si už desiaty rok po sebe udržuje Harvardská univerzita, na ktorej pozíciu sa už niekoľko rokov „tlačí“ Stanford. Ide o dve prestížne univerzity, na ktorých by chceli študovať viacerí študenti nielen kvôli zvučnému menu. V päťstovke top univerzít sveta by ste však darmo hľadali slovenskú univerzitu.


Vysoká škola manažmentu/City University

Už za 10 týždňov získate cenný certifikát

Kurzy a štúdium  /   Diskusia

Ovládanie viacerých jazykov je jedna z ciest, ako si zvýšite vašu pracovnú kvalifikúciu alebo sa môžete pripraviť na bakalárske štúdium v anglickom jazyku.


Branislav Zlocha, riaditeľa pre

B. Zlocha: Pri online štúdiu nemusíte chodiť do školy

Kurzy a štúdium  /   Diskusia

Ak nemáte čas študovať na vysokej škole kvôli časovej náročnosti, máme pre vás tip, ako si ísť za svojim cieľom. Východiskom je online štúdium na vysokej škole. Vysoká škola manažmentu poskytuje viaceré odbory alebo certifikačné programy. Jedným z certifikačných programov je Manažment v kocke.Citáty o práci a kariére

Erich Fromm

V skutočnosti moderný človek mimo pracovnú dobu má veľmi málo sebadisciplíny. Keď nepracuje, chce leňošiť, flákať sa, alebo aby sme použili krajšie slovo "uvoľniť sa".

Erich Fromm