Kariéra v central parku

9 užitočných tipov, ako získať povýšenie vo vašom zamestnaní

Kariéra v central parku  /   Diskusia

Ako personálni manažéri sa veľakrát stretneme s kolegami, ktorí sa prídu poradiť, ako sa dostať k vysnívanej práci a ako postúpiť smerom hore... 


Kariera v central parku

Kariéra v Central Parku

Kariéra v central parku  /   Diskusia

Prázdninové kariérne podujatie, už po tretí krát, prinesie návštevníkom možnosť poradiť sa s odborníkmi na témy spojené so zamestnaním. V roku 2019 sa letná Kariéra uskutoční v atraktívnom prostredí Central Parku v OC Centrál počas 3 dní, vždy raz za mesiac. Opäť nebudú chýbať odborníci, ktorí s vami prekonzultujú, ako si nájsť prácu snov, ako napísať... 


Fotka barista

Letná brigáda alebo trvalé zamestnanie v gastronómii?

Kariéra v central parku  /   Diskusia

V súčasnosti je vysoký dopyt po ľuďoch, ktorí majú záujem pracovať v gastronómii. Ak si chcete aj vy vyskúšať, či ste vhodný kandidát na prácu v gastronómii (reštaurácie, hotely) a máte schopnosti, chuť a vôľu bezvýhradne slúžiť druhým, pracovať s ľuďmi a pre ľudí, skúste letnú brigádu ako čašník/ čašníčka.


Cestou k získaniu zamestnancov

Cestou k získaniu zamestnancov je duálne vzdelávanie. Príklad by sme si mali brať zo zahraničia

Kariéra v central parku  /   Diskusia

Kvalifikovaní pracovníci sú „nedostatkovým tovarom”. Firmy nedokážu nájsť vhodnú pracovnú silu, a ak sa kandidáti nájdu, nemajú dostatok skúseností v danej pracovnej oblasti. Nádej pre zamestnávateľov do budúcna predstavuje duálne vzdelávanie. Na túto tému v rámci projektu Prázdninová kariéra na pláži prednášal Andrej Hutta.


Posledná prázdninová kariérna streda

Posledná prázdninová kariérna streda na Magio Pláži

Kariéra v central parku  /   Diskusia

Každú augustovú stredu mali návštevníci Magio Pláže možnosť riešiť kariérne témy v príjemnej prázdninovej atmosfére. Túto stredu 29.8.2018 podujatie končí. Využite preto poslednú šancu bezplatne si skonzultovať svoj životopis, alebo si vyskúšať tréningovo pracovný pohovor s odbornou garantkou projektu Josephine M. Swift. Bude vám k dispozícii od 15:30 do 18:00.


Graduate program

Graduate program

Kariéra v central parku  /   Diskusia

Si štvrták na vysokej škole a máš pred sebou posledný ročník školy? Nebavia ťa už brigády, ktoré nemajú budúcnosť?


Kam na strednú školu?

Kam na strednú školu? Kam z vysokej školy?

Kariéra v central parku  /   Diskusia

V stredu 22.8.2018 sa zameriame počas Prázdninovej kariéry na Pláži na študentov. S rozhodovaním, kam na strednú školu, ale aj kam z vysokej, môžu pomôcť návštevníkom Magio Pláže odborníci z SPP.


CV versus resumé

CV versus resumé

Kariéra v central parku  /   Diskusia

Vedieť, aký je rozdiel medzi životopisom (CV) a resumé, je pri hľadaní práce užitočná informácia. Niektorí zamestnávatelia žiadajú len jeden dokument, ale môžete sa stretnúť aj s požiadavkou na oba dokumenty.


Odhaľte, čo sa skrýva

Odhaľte, čo sa skrýva pod názvami IT pozícií

Kariéra v central parku  /   Diskusia

Tretia kariérna streda projektu Prázdninová kariéra na Pláži bude v znamení IT sveta. Viete, čo robí Big Data Engineer, špecialita automatizácie IT infraštruktúry a aplikácií alebo JAVA Developer? Už 15.8.2018 od 16:00 vám aj na tieto otázky odpovedia IT špecialisti zo Slovak Telekomu. Dozviete sa aj o konkrétnej ponuke voľných pracovných miest v tejto spoločnosti.


Ako povedať kolegovi alebo

Ako povedať kolegovi alebo nadriadenému, čo vám prekáža?

Kariéra v central parku  /   Diskusia

Nenechajte kolegov robiť veci nesprávne a nastavte si s nimi jasné očakávania. Komplikovaný popis, ale bežná realita našich pracovných životov. V dnešnej rýchlej dobe je efektívna komunikácia potrebná viac, ako kedykoľvek v minulosti. Aj keď sme šikovní, vzdelaní, jazykovo vybavení a absolvovali sme mnoho školení, dostaneme sa občas do situácií, ktoré... 


Hľadáš si strednú školu?

Hľadáš si strednú školu? Vyber si perspektívny študijný odbor – technik energetických zariadení budov (TEZB)

Kariéra v central parku  /   Diskusia

Počas štvorročného štúdia získajú študenti kvalitné teoretické vedomosti a praktické zručnosti spojené s inštaláciou, montážou a servisom rôznych druhov energetických a elektrotechnických zariadení, ako aj s realizáciou základných stavebných činností. Na základe týchto vedomostí, zručností a kompetencií absolventi získajú výučný list a maturitu, následne... << Predchadzajúci 1 2 3 4 5 Nasledujúci >>

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Citáty o práci a kariére

Lily Tomlin

Problém s bezohľadnou honbou krýs za kariérou spočíva v tom, že aj keď vyhráte, stále zostanete krysou.

Lily Tomlin