Budú vám závidieť, kde pracujete: Pozrite si voľné pracovné miesta priamo v srdci prírody

Hľadáte si dobrú prácu, ktorá by vás napĺňala, no záleží vám aj na tom, aby ste pracovali v príjemnom a peknom prostredí? Máme pre vás dve zaujímavé ponuky. Poďte pracovať do horského hotela Sliezsky dom, ktorý sa nachádza v nádhernom prostredí Vysokých Tatier. Do Sliezskeho domu hľadajú ľudí na pozíciu fyzioterapeut/masér a čašník/čašníčka. Pozrite sa, čo vám tento zamestnávateľ - okrem krásneho prostredia, ponúka.

 

 

  • Fyzioterapeut/masér

Miesto výkonu práce: Vysoké Tatry

Ide o kumulovanú pozíciu, na ktorej budete poskytovať telové masáže klientom hotela, zároveň sa budete starať o poriadok a čistotu celého hotelového spa. Zamestnávateľ vám ponúka ubytovanie aj stravovanie, zabezpečuje tiež vzdelávanie, vďaka čomu môžete rásť na kariérnom rebríčku. Zaujala vás táto ponuka? Pozrite si celý pracovný inzerát, kde sa dozviete všetky podrobnosti o ponúkanej pozícii.

 

  • Čašník/čašníčka

Miesto výkonu práce: Vysoké Tatry

Máte priateľskú povahu, ste profesionál a bez problémov zvládnete starostlivosť o zákazníkov v hotelovej reštaurácii? Na túto pozíciu postačuje stredoškolské vzdelanie bez maturity. Zamestnávateľ svojim zamestnancom ponúka ubytovanie a stravovanie, možnosť využitia vstupov do wellness a taktiež zľavy na ubytovanie pre vašich priateľov a členov rodiny. Zistite o tejto pracovnej ponuke viac, dostupná je tu.

 

Zdielať článok na Facebooku
08.04.2019  |  Zdroj: Kariéra.sk; Autor: © Zoznam/es
Hodnotenie článku:
5.0/5 (3 hlasov)

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Citáty o práci a kariére

Lily Tomlin

Problém s bezohľadnou honbou krýs za kariérou spočíva v tom, že aj keď vyhráte, stále zostanete krysou.

Lily Tomlin