Videá

VIDEO Nájdite si prácu, ktorú budete milovať: Tu je návod!

Videá  /   Diskusia

Netrápte sa tým, že vašu prácu nemáte radi, hlavné je, že máte v životopise ďalšiu položku a tým pádom aj ďalšiu skúsenosť. Aj takto zvláštne... 


Ilustračné foto

VIDEO Gestá prezradia vaše skutočne emócie: Prečo by ste už nikdy nemali hrbiť?

Manažment ľudí  /   Diskusia

Reč tela je staršia a pre človeka aj prirodzenejšia ako jazyk alebo mimika tváre. Prichádza naprogramovaná v našich mozgoch a preto sú aj od narodenia slepí ľudia schopní rovnakej gestiky ako ostatní, hoci ju nikdy nevideli.


Steve Jobs

VIDEO Neoceniteľné rady najúspešnejších: Jobs či Zuckerberg svetu odkazujú toto

Videá  /   Diskusia

Zástupcovia globálne najviac úspešných firiem sa na svoje miesta nedostali náhodne. Okrem tvrdej práce museli mať niečo, čo tisícky iných nemajú. Každý z nich sa môže pochváliť unikátnym pohľadom na život a veci s ním spojené, ktoré ho na pre mnohých vytúženú pozíciu dostali. Zaujíma vás, čo svetu odkazuje Steve Jobs z Apple, Jeff Bezos z Amazonu, Biz... 


Michaela Jacová

VIDEO Vážte si svoje chyby: Ak nezlyhávate, zrejme neskúšate nič nové

Videá  /   Diskusia

V Amerike býva neúspech považovaný za podnikateľský krst. Kultúra kontrolovaného zlyhania sa prenáša aj do firiem medzi zamestnancov.


Ilustračné foto

VIDEO: Talent manažment a plánovanie nástupníctva

Manažment ľudí  /   Diskusia

Na májovom workshope sme sa stretli s tromi pohľadmi na tému „Talent manažment a plánovanie nástupníctva“. HR Development Academy Vám ponúka možnosť pozrieť si prezentácie našich zaujímavých spíkrov a zažiť tak atmosféru workshopu aspoň prostredníctvom videí.


Ilustračné foto

VIDEO Milionár radí 20-ročným: Ak chcete dosiahnuť úspech, žite lacno!

Po škole do zamestnania  /   Diskusia

Milionár Mark Cuban sa rozhodol podeliť s mladými o svoje skúsenosti. Podľa jeho rád by mali dvadsaťroční ľudia myslieť hlavne na budúcnosť. Čo im odporúča, aby dosiahli taký úspech ako on?


Ilustračné foto

VIDEO: 10 rád nazbieraných za desať rokov podnikania

Videá  /   Diskusia

Podnikanie je ako manželstvo, zväzok na dlhé obdobie. Pred jeho začatím je dôležité zvážiť si všetky vstupné faktory. Veľmi dôležitá je orientácia na zákazníka a prijatie myšlienky, že na trhu je pánom klient, nie spoločnosť. So svojimi radami do podnikania sa podelil Tomáš Torok, ktorý je srdcom marketér, večne nespokojný budovateľ a zároveň tvorca a realizátor projektu EMPIRE Education Group.


Ilustračné foto

VIDEO: Osobný rozvoj a motivácia zamestnancov majú pozitívny vplyv na chod firmy

Videá  /   Diskusia

Na konferencii Rozvoj ľudských zdrojov 2015 v rámci HR Development Academy si personalisti vymenili názory a skúsenosti vo svojom odbore. Aké sú trendy a čo je nové v oblasti ľudských zdrojov sa dozviete z nasledujúcich videí.


Ilustračné foto

Priamy prenos z HR workshopu na tému Tréning, koučing a leadership sa skončil

Práca s ľuďmi  /   Diskusia

12. februára sme vám priniesli exkluzívny priamy prenos z HR Development Academy, ktorý organizovala skupina APPEL GROUP v spolupráci s pracovným portálom Kariéra.sk . Atraktívne témy z pracovnej oblasti priniesli traja prednášajúci hostia: Mariana Dolinská (Allianz) otvorila workshop na tému Leadership Development, Petra Jaššáková (OTP Banka) priniesla... 


Gwen Dean, bábkoherečka

VIDEO: 7 ľudí, ktorí oznámili výpoveď šialeným spôsobom

Videá  /   Diskusia

Začiatkom minulého týždňa spravila aljašská televízna reportérka Charlo Greena zásadné rozhodnutie vo svojej kariére, keď svoj odchod z práce oznámila v priamom prenose. Nebola však jediná, odvážnym spôsobom dalo výpoveď aj mnoho ďalších pre ňou.


Kancelária dizajnérskeho štúdia Heldergroen

VIDEO: Ideálna kancelária, v ktorej dokážete prežiť takmer 24 hodín

Videá  /   Diskusia

Práca, cvičenie, opäť práca, obed, práca a zábava. Takto v rýchlosti by sa dal opísať deň strávený v kancelárii dizajnérskeho štúdia v Amsterdame.<< Predchadzajúci 1 2 3 4 5 Nasledujúci >>

Citáty o práci a kariére

André Maurois

Každá práca vykonávaná so zaľúbením je šťastím. Keď sa ale k práci pridá láska, nie je na svete nič radostnejšie.

André Maurois