Videá

Muž chcel predať svoje 20-ročné auto, vytvoril mu fantastické VIDEO: Tomuto sa hovorí práca na jednotku

Mám prácu  /   Diskusia

Ak ste dobrý v tom, čo robíte, môže sa vám to zísť aj v bežnom živote. Tak to urobil aj istý grafik z reklamnej agentúry pri predaji svojho starého... 


Ilustračné foto

VIDEO: Desatoro, ako nájsť geniálny nápad

Videá  /   Diskusia

Viete, kto je to rozbiehač? Je to človek, ktorý sa túži rozbehnúť v podnikaní. Nápad si všíma, problémy sú jeho víziou a potom už len musí preskočiť prvé prekážky. Ak chce toto všetko zvládnuť, pomôže ho naštartovať rozbiehačský online workshop.


Ilustračné foto

VIDEO: 6 pravidiel fungujúceho biznisu

Videá  /   Diskusia

Buďte profíkom a robte veci nie na 100 percent, ale aspoň na 110 percent. Nezávisí od toho, koľko času strávite v práci. Musí to vychádzať od vás, od vnútorného popudu, že sa chcete posunúť ďalej. Svoje o tom vie aj podnikateľ Filip Fischer, ktorého srdcovkou je tvorba online webových a mobilných hier. V rámci seriálu Rozbehni sa vám prinášame pravidlá,... 


Ilustračné foto

VIDEO: Vášmu úspechu nesmie chýbať správne korenie

Videá  /   Diskusia

Namiešajte si, po čom túžite. Stačia správne ingredencie a výsledok je zaručený. Reč nebude iba o jedle, ale ako si nájsť cestu k vysnívanej práci. Milan Zekucia zo školy varenia vám v rámci seriálu Rozbehni sa prezradí svoj postup „varenia“ úspechu.


Ilustračné foto

VIDEO: Návod, ako postupne zbohatnúť

Videá  /   Diskusia

Nepoviem vám, ako zarobiť milión eur za tri dni. Nie preto, že by som o tom nevedel rozprávať, ale pretože som ich za tri dni nezarobil. Takto začínal svoju prednášku Adam Znášik. Ak však chcete pokúšať šťastie postupne, nechajte si poradiť od spolumajiteľa agentúry Kompót v rámci seriálu Rozbehni sa.


Puojd

VIDEO: Rozhodni sa a potom rozbehni!

Videá  /   Diskusia

Dizajnéri nie sú podnikatelia, ale ak chcú, aby sa ich produkty predávali, je potrebné aby mali „pod palcom“ aj marketing. Miška Bednárová je slovenská dizajnérka, ktorá sa dostala do povedomia vďaka šíreniu slovenského znaku na oblečení. Čo ju inšpirovalo a čo sa naučila počas svojej tvorby vám prezradí v seriáli Rozbehni sa.


Ilustračné foto

VIDEO: Podnikanie nie je pre každého

Videá  /   Diskusia

Podnikanie je o troch benefitoch: sloboda, rozhodovania sa a vlastnenie. Pozor však na to, že nie stvorené pre každého. Prv než to odpálite, nechajte si poradiť na základe 10-ročných skúseností od majiteľa jazykovej školy Tomáša Töröka v rámci seriálu Rozbehni sa.


Ilustračné foto

VIDEO: Talentovaní Slováci zbierali skúsenosti aj v Silicon Valley

Videá  /   Diskusia

Prví absolventi výnimočných štipendijných programov Slovensko-americkej nadácie sú späť na Slovensku. Skúsenosti zbierali počas uplynulých 12 mesiacov vo svetoznámych spoločnostiach od Silicon Valley až po New York.


Ilustračné foto

VIDEO: Aj podnikanie sa musí riadiť srdcom

Videá  /   Diskusia

Položte si otázku, koľko času strávite denne nad tým, čo vás baví robiť? Pozor na to, kam venujete vašu energiu, to aj vytvoríte. Ako počúvať svoje srdce pri podnikaní vám poradí Zuzana Mesárošová v rámci seriálu Rozbehni sa.


Ilustračné foto

VIDEO: Buď šéfom sám sebe a kritika ťa posunie ďalej

Videá  /   Diskusia

Myslíte si, že je stres zamestnať samého seba? Určite to však nie je väčší stres, či ťa zajtra nevyhodia z práce. A čo môže byť lepšie, ako byť sám sebe šéfom? V rámci seriálu „Rozbehni sa“ vám v kocke prinášame ponaučenia a filozofiu podnikateľky Petry Marko.


Ilustračné foto

VIDEO: Ak chcete uspieť, musíte robiť veci inak

Videá  /   Diskusia

Problémom dnešnej spoločnosti je konformita. Veľa ľudí sa chová a koná rovnako ako ostatní ľudia. A to je chyba! Takýmto spôsobom nedosiahnu úspech. Takýto názor zdieľa motivátor Ivo Toman. V rámci seriálu „Rozbehni sa“ vám prinášame jeho 5 zaujímavých zistení, ktoré vám pomôžu, ak sa chcete odlíšiť od davu.Citáty o práci a kariére

Steve Jobs

Mojou prácou nie je byť dobrý na ľudí, mojou prácou je urobiť ich lepšími.

Steve Jobs