Videá

Muž chcel predať svoje 20-ročné auto, vytvoril mu fantastické VIDEO: Tomuto sa hovorí práca na jednotku

Mám prácu  /   Diskusia

Ak ste dobrý v tom, čo robíte, môže sa vám to zísť aj v bežnom živote. Tak to urobil aj istý grafik z reklamnej agentúry pri predaji svojho starého... 


Ilustračné foto

VIDEO: Univerzálny recept na úspech neexistuje, nájdite si ten svoj

Videá  /   Diskusia

Recept na úspech, či už v zamestnaní alebo pri podnikaní závisí od záujmov, vlastností, ambícií a cieľov každého človeka. Každý chce robiť to, čo ho napĺňa šťastím. V rámci seriálu „Rozbehni sa“ vám prinášame zlomy, ktoré zažil v podnikaní Michal Král. Zoberte si príklad z jeho 9-tich ponaučení.


Ilustračné foto

VIDEO: Nezabíjajte čas hlúposťami!

Videá  /   Diskusia

V čase tvorenia prvých hier nebol internet ani sociálne siete. Na ich tvorení „makali“ od deviatej do jedenástej hodiny. Pracovali však na tom, čo ich baví. A preto, ak na niečom robíte, snažte tomu venovať maximálny čas, radí Marián Ferko, zakladateľ spoločnosti, ktorá už sedemnásť rokov vytvára hry.


Ilustračné foto

VIDEO: Robte to, čo vás baví, ale nezabúdajte na matematiku

Videá  /   Diskusia

Nie je potrebné dokončiť školu, ale neustále sa vzdelávať v odbore, ktorý vás baví. Že je to možné, dokáže vám Daniel Minárik, ktorý so svojim kolegom podniká v oblasti systémov na podporu rozhodovania. Jeho pracovný príbeh, ako aj rady vám prinášame v rámci seriálu „Rozbehni sa“.


Ilustračné foto

VIDEO: Základom úspešného podnikanie je aj odriekanie

Videá  /   Diskusia

Terézia Madarová začínala z úplného dna. Prišla o prácu a na krku mala splátky na auto a bežné mesačné výdavky. Z požičaných peňazí si založila živnosť, kúpila počítač a pustila sa do činnosti, ktorá bola zo začiatku iba jej záľubou. Vypracovala sa až na podnikateľku Slovenska. Čo všetko musela pre to spraviť sa dozviete v rámci seriálu „Rozbehni sa“. Nechajte si poradiť.


Ilustračné foto

VIDEO: Máte výborný nápad? Realizujte ho hneď!

Videá  /   Diskusia

Ak si myslíte, že máte najlepší nápad na svete, choďte ho realizovať. Ak ho nezrealizujete, potom neplačte, že ho zrealizoval niekto iný. Aj takúto radu dostanete od podnikateľa Ivana Štefunka v rámci seriálu „Rozbehni sa“.


Ilustračné foto

VIDEO: Pohni zadkom a aj rozum sa pridá k podnikaniu

Videá  /   Diskusia

V živote je veľmi dôležité, ak chce človek niečo dosiahnuť, musí ísť do toho naplno. Nefunguje to, ak sa vložíte do niečoho iba na polovicu. Každého človeka môže podporovať jeho okolie, ale ak to nie je jeho sen či túžba, nikdy ju nedosiahne. V rámci seriálu „Rozbehni sa“ vám prinášame rady pri podnikaní od školiteľky a koučky Eriky Feketovej.


Ilustračné foto

VIDEO: Dá sa začať s holou riťou na internáte aj dnes?

Videá  /   Diskusia

Dá sa, znie odpoveď od Michala Hrabovca, ktorý začal s podnikaním po nežnej revolúcii. Dokonca je oveľa ľahšie začať dnes na intráku, ako neskôr. V rámci seriálu „Rozbehni sa“ vám prinášame jeho rady, na začiatku podnikania a počas jeho priebehu.


Ilustračné foto

VIDEO: Alchýmia úspešného podnikateľa. Krok za krokom

Videá  /   Diskusia

Ak sa pustíte do podnikania, mali by ste spraviť dieru do sveta biznisu. Ako však funguje biznis svet, aké podmienky v ňom platia, a čím musíte byť vyzbrojení, poradí vám podnikateľ a súkromný investor Michael Rostock v rámci seriálu „Rozbehni sa“.


Ilustračné foto

VIDEO: 10 mýtov o podnikaní

Videá  /   Diskusia

Veľké firmy majú náskok pri zákazkách je mýtus. Budúcnosť patrí malým firmám, ktoré sa dokážu prispôsobiť potrebám veľkého klienta. Sú kreatívnejšie a majú nové nápady, myslia si Ondrej Prostredník a Michal Blažej, ktorí s partiou kamarátov rozbehli úspešný biznis. V rámci seriálu Rozbehni sa vám prinášame ďalšie mýty, ktoré spoločne pokorili.


Ilustračné foto

VIDEO: Nebojte sa prehier a pádov. Po nich príde úspech

Videá  /   Diskusia

Bez práce nie sú koláče. Preto, ak nevyviniete žiadnu aktivitu, nebudete sa snažiť, nikdy k vám nič nepríde a nebudete úspešný. Nebojte sa padnúť až na dno. Aké skúsenosti má Peter Csemez, prezradí vám v rámci seriálu Rozbehni sa!Citáty o práci a kariére

Christopher Morley

Existuje iba jeden úspech – žiť svoj život podľa seba.

Christopher Morley