Videá

Muž chcel predať svoje 20-ročné auto, vytvoril mu fantastické VIDEO: Tomuto sa hovorí práca na jednotku

Mám prácu  /   Diskusia

Ak ste dobrý v tom, čo robíte, môže sa vám to zísť aj v bežnom živote. Tak to urobil aj istý grafik z reklamnej agentúry pri predaji svojho starého... 


Gwen Dean, bábkoherečka

VIDEO: 7 ľudí, ktorí oznámili výpoveď šialeným spôsobom

Videá  /   Diskusia

Začiatkom minulého týždňa spravila aljašská televízna reportérka Charlo Greena zásadné rozhodnutie vo svojej kariére, keď svoj odchod z práce oznámila v priamom prenose. Nebola však jediná, odvážnym spôsobom dalo výpoveď aj mnoho ďalších pre ňou.


Kancelária dizajnérskeho štúdia Heldergroen

VIDEO: Ideálna kancelária, v ktorej dokážete prežiť takmer 24 hodín

Videá  /   Diskusia

Práca, cvičenie, opäť práca, obed, práca a zábava. Takto v rýchlosti by sa dal opísať deň strávený v kancelárii dizajnérskeho štúdia v Amsterdame.


Ivana, predajca a poradca

VIDEO: Poradca a predajca v jednej osobe. Zamestnajte sa aj vy!

Videá  /   Diskusia

Každý predajca musí byť dobrý obchodník a vedieť správne komunikovať so zákazníkmi. To je základ jeho práce. Ako aj každá práca, tak aj táto má svoje negatíva a po istej dobe môže každý obchodník upadnúť do stereotypu.


Ilustračné foto

VIDEO: 2 dôvody, prečo ste doteraz nenašli ten 'pravý' biznis nápad

Videá  /   Diskusia

Ľudia často vyrieknu myšlienku, že chcú podnikať. Ich problém je však v tom, že nemajú biznis nápad. Ani Michal Meško nezačal podnikať s tým, že jedného dňa vytvoria zo stránky veľký biznis a že ju raz predajú za veľké peniaze. Preto by ste aj vy mali hneď na začiatku rozbehnúť biznis s dvoma pravidlami.


Dalibor Slávik, headhunter

VIDEO: Kto je ''mozgolovec'' a čo je jeho prácou?

Videá  /   Diskusia

Mozgolovec je headhunter, ktorý sa živí vyhľadávaním manažérov a expertov a oslovuje ich s ponukou na prácu. Ponúka im prácu šitú na mieru a jeho odmenou je provízia z platu kandidátov.


Andrej Kiska

VIDEO: Podnikateľská cesta Andreja Kisku. Inšpirujte sa radami od novozvoleného prezidenta!

Videá  /   Diskusia

Podnikateľská cesta Andreja Kisku nebola hneď od začiatku vydláždená. Opustil rodinu a kvôli vidine dobre zarobených peňazí sa vydal do Ameriky. Jeho pobyt síce neprebehol podľa jeho predstáv, ale ho inšpiroval natoľko, že po príchode na Slovensko rozbehol niekoľko úspešných biznisov.


Giraffe Bakery

VIDEO: Rok a pol bez výplaty, ale s veľkou chuťou k práci

Videá  /   Diskusia

Viete, čo môže vzniknúť spojením gastronómie a cestovania? Napríklad také luxusné koláče cupcakes, ktoré sú pôvodom z Ameriky a začali ich vyrábať podnikaví manželia už aj na Slovensku. O tom, ako vznikalo ich podnikanie a aká je ich vízia do budúcnosti vám predstavíme v rámci seriálu Rozbehni sa.


Ilustračné foto

VIDEO: Naučíme vás, ako zaostríte na dobrý nápad

Videá  /   Diskusia

Pozývame vás vstúpiť do online kurzu, kde sa naučíte, ako máte správne používať a nastaviť si svoju „rozbiehačsku optiku“, aby ste rýchlejšie získali biznis nápad. Vašim sprievodcom bude hlavný rozbiehač Juraj Kováč, zakladateľ Rozbehni Sa!


Projekt Eco capsula

VIDEO: Majte radi svoju prácu a pridajte do nej logický rozmer

Videá  /   Diskusia

Takto stručne by sa dalo zhodnotiť krédo architektonickej firmy, ktorú tvoria traja mladí ľudia: Soňa, Igor a Tomáš. Love & Logic sa nesie celou ich tvorbou. Počas pracovnej cesty prišli na to, do čoho sa oplatí investovať. Prezradia vám to v rámci seriálu Rozbehni sa.


Ilustračné foto

VIDEO: Ako získate zákazníkov v rozbiehaní

Videá  /   Diskusia

Najzásadnejšie rozhodnutie už máte za sebou. Púšťate sa do podnikania. Svoj podnikateľský nápad máte pevne „uchopení“ v rukách a vaše rozhodnutie vám už nikto nevezme. V tomto bode však nastupuje ďalšia fáza vášho rozbehu v podnikaní. Mali by ste si zadefinovať, kto budú vaši zákazníci a ako ich získate.Citáty o práci a kariére

Plutarchos

Práca je pre človeka ako vlaha pre rastlinu – živí ho, ale môže ho aj zatopiť.

Plutarchos