Prilákajte k sebe nových zamestnancov: Inzerciou na Kariéra.sk teraz získate 100 % bonus

Chceli by ste osloviť potenciálnych zamestnancov, ktorých potrebujete obsadiť do svojej firmy? Nehľadajte zbytočné neefektívne skratky. Inzerujte na pracovnom portáli Kariéra.sk, ktorý patrí pod spoločnosť Zoznam.sk., a nájdite tých správnych ľudí. Teraz môžete navyše získať bonus vo výške 100 %.

Pracovný portál Kariéra.sk je overenou značkou. Mesačne ho navštevuje viac ako 200-tisíc unikátnych užívateľov, pričom počet zobrazení stránok sa pohybuje od 2 do 3 miliónov. Vďaka tomu získate nielen videnia pre váš inzerát, ale aj vierohodnosť a silné meno. Určite chcete, aby sa vaša ponuka práce dostala k čo najväčšiemu počtu ľudí.

Prečo sa oplatí inzerovať na Kariéra.sk?

Registráciou vašej firmy získate prístup do databázy viac ako 12-tisíc životopisov, medzi ktorými určite nájdete aj vhodného adepta pre vaše voľné miesto. Môžete si vybrať z rôznych cenovo výhodných balíkov inzercie podľa počtu zvolených inzerátov. Okrem toho získate zdarma správu výberového procesu kandidátov a efektívnu selekciu uchádzačov. Preskúmajte možnosti inzercie na Kariéra.sk.

Získajte bonus vo výške 100 %

Ak sa rozhodnete pre inzerciu na pracovnom portáli Kariéra.sk, neváhajte dlho. Počas mája môžete využiť výhodnú akciu v podobe 100 % bonusu. To znamená, že keď si aktivujete a zaplatíte kredit, získate ďalší automaticky zadarmo. Bonus sa vám teda aktivuje až po uhradení sumy. Táto akcia je ale časovo limitovaná a platí iba 3 dni. Tento bonusový kredit môžete následne využiť počas jedného mesiaca, po tejto dobe jeho platnosť vyprší. Preto zbytočne neotáľajte a začnite inzerovať už dnes na Kariéra.sk.

  • Autor: © Zoznam/red
  • Zdroj: RED, Foto: RED
 
Staršie správy