TOP zamestnávateľ na Slovensku práve hľadá nové posily

Cieľom obľúbeného predajcu potravín je patriť medzi najlepšie platiacich zamestnávateľov vo svojej oblasti. Pokladník/predavač v Kauflande od marca 2024 nezarobí menej ako 1 050 eur, čo je o 40 percent viac než výška minimálnej mzdy.

Už šiestykrát za sebou Top Employer Slovensko 2024

Zamestnancom pravidelne zvyšuje mzdu, za posledných 5 rokov na niektorých pozíciách dokonca až o 30 percent. „Pravidelné prehodnocovanie platových podmienok považujeme za spôsob, ako dať všetkým zamestnancom najavo, že sú pre nás dôležití a že si ceníme ich vysoké nasadenie,“ vysvetľuje Karin Marková, riaditeľka oblasti pre ľudské zdroje spoločnosti Kaufland Slovenská republika v.o.s. Tu však výhody v Kauflande nekončia. Karta Multisport do športových zariadení, pravidelné vitamínové balíčky a ovocné dni, ale aj päť voľných dní navyše nad rámec zákonnej dovolenky, dva platené dni ročne na dobrovoľnícku aktivitu, sabatikal či finančné príspevky pri rôznych životných situáciách, vrátane Vianoc, a mnohé ďalšie. „Iba počas minulého roka sme na benefity a odmeny vynaložili vyše 9 miliónov eur,“ upresňuje riaditeľka.

Nájdite si v prácu v stavebníctve či marketingu

V súčasnosti pre reťazec pracuje vyše 7 800 ľudí. Prácu si tu nájdu šikovní technici, ktorí sa starajú o údržbu a opravu vysokozdvižných vozíkov a systémov, aby všetko bežalo tak, ako má. Kaufland ponúka prácu aj právnikom, účtovníkom, architektom, IT špecialistom alebo grafikom. Vedeli ste, že pokiaľ sa zamestnáte na manažmente kvality, vašou úlohou bude okrem iného skúšanie nových vecí, vrátane hľadania potravín, ktoré budú zákazníkom najviac chutiť? Každá zmrzlina, omáčka na cestoviny či cukrovinka prejde nielen vašimi rukami, ale doslova aj chuťovými pohárikmi. No neznie to ako práca snov?

 

Zvládnete koníčky, štúdium aj starostlivosť o rodinu

Na viacerých pozíciách môžete využívať home office, skrátený úväzok alebo si svoj čas naplánovať flexibilne. Zladiť kariéru a starostlivosť o deti nie je ľahké, mnohí rodičia preto oceňujú možnosť pracovať na skrátený úväzok, len v roku 2022 išlo o 30 % zamestnancov v trvalom pracovnom pomere. Aj ďalšie benefity pomáhajú lepšie zvládať rodičovské povinnosti, okrem finančného príspevku k narodeniu dieťaťa, je to tiež Baby balíček, pravidelné balíčky pre školákov či možnosť prihlásiť dieťa do letného tábora, pričom Kaufland hradí 85 % z celkovej ceny týždenného pobytu. Každý rok túto možnosť využíva približne 200 detí zamestnancov z celého Slovenska.

TOP zamestnávateľ na Slovensku Galéria fotiek (3)

Teraz je váš čas na skvelú kariéru

Určite ste už počuli príbeh, ako sa z brigádnika alebo zamestnanca predajne postupne stal  manažér. V tejto spoločnosti sa s tým dokonca počíta. „Našou stratégiou je obsadzovať vedúce pozície prioritne našimi zamestnancami,“ potvrdzuje K. Marková. Stredoškoláci sa môžu stať súčasťou systému duálneho vzdelávania, v ktorom okrem kvalitného štúdia získajú aj cennú prax a v neposlednom rade si slušne privyrobia. Leadership program je zase určený pre absolventov stredných a vysokých škôl, ktorých zaujíma oblasť obchodu a ovládajú aspoň jeden cudzí jazyk. Vďaka tomu sa môžu šikovní študenti stať vedúcimi pracovníkmi, a to už za 18 mesiacov.

Pokiaľ pracujete v Kauflande, máte k dispozícii viacero vzdelávacích aktivít, vrátane jazykových kurzov. V roku 2023 jeho zamestnanci strávili tisíce hodín na bezplatných školeniach podľa vlastného výberu. Za zmienku takisto stojí, že platové rozdiely medzi ženami a mužmi sa v tejto spoločnosti „nenosia“ a takmer polovica zamestnancov na vedúcich pozíciách sú práve ženy.

Zaujali sme vás? Neváhajte a navštívte našu stránku kariera.kaufland.sk, kde zistíte viac o aktuálnych pracovných ponukách.

TOP zamestnávateľ na Slovensku Galéria fotiek (3)

Viac o téme: Ponuka Kaufland Ponuka práce Voľné pozície
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: RED, Foto: RED

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy