Hľadáte si prácu ako obchodník? Máme voľnú pozíciu Sales manažér s platom 1 100 eur + odmeny

Máte skúsenosti ako obchodník z oblasti personalistiky? Kariéra.sk, jeden z najväčších pracovných portálov na Slovensku, hľadá posilu do svojho tímu. Vašimi klientmi budú HR oddelenia malých a stredných firiem. Ak viete, ako získať nových klientov a zároveň ich aj udržať, môžete si aj slušne zarobiť. Okrem fixnej časti mzdy 1 100 eur si môžete dosiahnutím dobrých výsledkov plat ešte navýšiť.

Vašou úlohou na pozícii Sales manager bude vyhľadávanie a akvizícia nových klientov, taktiež sa budete starať o zverených klientov. Ak ste zabehnutý v obchodných rokovaniach, vo vypracovávaní obchodných ponúk a prezentovaní služieb, máte veľké šance získať túto prácu.

Chcete pracovať pre stabilnú spoločnosť s dobrým menom? Radi by ste si našli zamestnanie so skvelým pracovným kolektívom? Ak hľadáte prácu, v ktorej budete môcť konať samostatne a uplatňovať svoje nápady, pošlite nám svoj životopis.

Hľadáme energického, cieľavedomého, zodpovedného a samostatného človeka, ktorý rád oslovuje nových klientov. Máte skúsenosti a zaujímate sa o oblasť ľudských zdrojov? Zdá sa, že hľadáme práve vás. Pozrite si celú pracovnú ponuku Sales manager pre pracovný portál Kariéra.sk.

Zdielať článok na Facebooku
07.08.2019  |  kariera.sk; Autor: © Zoznam/es
Hodnotenie článku:
0.0/5 (0 hlasov)

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Citáty o práci a kariére

Lily Tomlin

Problém s bezohľadnou honbou krýs za kariérou spočíva v tom, že aj keď vyhráte, stále zostanete krysou.

Lily Tomlin