Byť vodárom znamená hrdosť a nasledovanie vzácneho odkazu

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a. s., (ZsVS, a. s.) spustila v roku 2023 novú informačnú kampaň. Jej cieľom je aktívny nábor nových zamestnancov a hlavnou súčasťou tejto kampane je nová webová stránka www.budvodar.sk.

Filozofiou ZsVS, a. s., je udržateľnosť zamestnancov a pritiahnutie nových primárne v technických profesiách. Základom je konkurencie schopnosť na pracovnom trhu. U nás kontinuálne rastú mzdové prostriedky a zohľadňujú sa požiadavky sociálnych partnerov. Samozrejmosťou sú aj nefinančné benefity a benefity pre zamestnancov v rôznych oblastiach, ktorými sú fond pracovného času, pracovné voľno s náhradou mzdy, alebo starostlivosť o zamestnanca v prípade zdravotných problémov, odmeny pri dosiahnutých životných jubileách či počte odpracovaných rokov, benefity v oblasti stravovania a náhrady pitného režimu. Výhodou práce pre ZsVS, a. s., je aj práca v stabilnej spoločnosti, ktorá zamestnáva takmer
1 400 zamestnancov a garancia pravidelnej mesačnej mzdy.

Byť vodárom znamená hrdosť Galéria fotiek (4)

Nová webová stránka www.budvodar.sk je hlavným nástrojom aktívneho náboru nových zamestnancov – budúcich vodárov. Všetci potenciálni uchádzači o prácu v ZsVS, a. s., na nej nájdu komplexné aktuálne informácie o voľných pracovných pozíciách, o ponúkaných benefitoch a výhodách práce v ZsVS, a. s., a to všetko na jednom mieste. ZsVS, a. s., ako stabilný zamestnávateľ chce aj naďalej skvalitňovať pracovné prostredie a zlepšovať platové podmienky svojim zamestnancom, obzvlášť v jednej z najkľúčovejších profesií vo vodárenskej sfére, ktorou sú bezpochyby prevádzkoví montéri.

Aktuálne nám chýba dostatočný počet práve prevádzkových montérov, čo je vyvolané hlavne zvyšovaním našich výkonov na obsluhu a údržbu vodovodných a kanalizačných potrubí. V priebehu posledných rokov rozvojom investičných akcií postupne rozširujeme infraštruktúru a zvyšujeme počet zákazníkov. Tento trend bude zachovaný aj v nasledujúcich obdobiach, čo nám dáva garanciu zachovania pracovných miest. Nedostatok prevádzkových montérov je problém, ktorý chceme riešiť systematicky zvýšením atraktivity tohto povolania a samozrejme, aj mzdového ohodnotenia.

Veríme, že si vďaka tomu vychováme nových vlastných prevádzkových montérov. ZsVS, a. s., ponúka zaujímavé pracovné príležitosti a rôznorodé profesie a je potrebné nás chápať ako širokospektrálneho stabilného zamestnávateľa.

Byť vodárom znamená hrdosť Galéria fotiek (4)

 

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 4
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: RED, Foto: RED
 
Staršie správy
Staršie správy