Uč sa od najlepších a staň sa profesionálom v Sieťovom Marketingu

Po obrovskom úspechu poslednej konferencie o Sieťovom Marketingu sme sa rozhodli posunúť laťku znova o level vyššie. TOP osobnosti z česko-slovenskej scény priameho predaja z rôznych spoločností a odvetví a medzinárodní MLM milionári z celej Európy!

Príbehy priamo z praxe, tipy a triky či konkrétne rady ako zlepšiť svoje podnikanie – to všetko už onedlho na najväčšej nezávislej MLM konferencii. Učte sa od TOP lídrov v Sieťovom Marketingu a spoznajte ich pohľad na vec.

Pri dosahovaní úspechu v čomkoľvek platia tri základné pravidlá. Mať jasný cieľ, učiť sa od najlepších v obore a pracovať na 120%. Väčšina ľudí zapojených v rôznych MLM síce vie presne čo chce a sú ochotní makať až na pokraj svojich síl, no aj napriek tomu nedosahujú očakávané výsledky. Cítia sa zaseknuto a nevedia sa pohnúť na vyšší level. Myslia si, že chyba je v produktoch, systéme či v samotnej firme a veľa krát to riešia odchodom ku konkurencii alebo dokonca ukončením kariéry. Riešenie je však veľmi jednoduché a podobný problém riešili pred vami tisíce ďalších sieťových marketérov.

Jedine tie správne vedomosti vás dokážu posunúť ďalej a zabezpečiť neustály rast vašej siete. Je však smutné, že aj napriek tomuto všeobecne známemu pravidlu väčšina Sieťovo-Marketingových firiem nemá dostatočne silný vzdelávací systém a svojich distribútorov púšťa do terénu totálne nepripravených a odsúdených na neúspech. Otravujú svojich priateľov a známych, zavádzajú či dokonca klamú za účelom rýchleho zisku. Aj vďaka tomu má naše povolanie v veľmi zlé postavenie a je len otázkou času, kedy proti nám zasiahne aj štát.

Práve preto vznikla nezávislá konferencia pre všetkých Sieťových marketérov a MLM-ákov, na ktorej sa vám predstavia TOP osobnosti z česko-slovenskej scény priameho predaja z rôznych spoločností a odvetví a medzinárodní MLM milionári z celej Európy! Miesto kde sa spoločne všetci ambiciózny sieťoví marketéri a multileveláci spoločne vzdelávajú, pracujú na sebe a budujú svoju finančnú nezávislosť, nezávisle na ich firme alebo odvetví. Miesto kde sa nemusíte báť toho, že budete oslovený alebo verbovaný inými marketérmi.

Vstupenky kupujte na Predpredaj.sk.

Konferencia sa koná v Košiciach 26.-27.októbra a tešiť sa môžete na príbehy priamo z praxe, tipy ako zlepšiť svoje podnikanie, návody na úspech, tie správne informácie ale hlavne na vedomosti od tých najlepších z nášho oboru. V prípade že nemáte možnosť dostaviť sa do Košíc, môžete využiť LIVEstream (živé online vysielanie) a konferenciu si tak užiť z pohodlia domova s celým vašim tímom. Viac informácii na sietovymarketing.sk/konferencia.

Zdielať článok na Facebooku
17.09.2019  |  Zdroj a foto: Konferencia Sieťový Marketing
Hodnotenie článku:
0.0/5 (0 hlasov)

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Citáty o práci a kariére

Bill Gates

Úspech je zlý učiteľ. Kvôli nemu si múdri ľudia myslia, že nemôžu prehrať.

Bill Gates