Pracovné ponuky, ktoré sa oplatí vidieť

Hľadáte si prácu? Známa spoločnosť ponúka voľné pracovné pozície

Zaujímavé pracovné ponuky  /   Diskusia

Medzinárodná spoločnosť Amazon hľadá do svojho logistického centra nových pracovníkov pre lokalitu Sereď. Ak ste spoľahlivý, dokážete hľadať... 


Práca v Nemecku na

Práca v Nemecku na riečnej lodi: Poďte si zarobiť 2 100 eur a spoznávať nové miesta

Zaujímavé pracovné ponuky  /   Diskusia

Hľadáte si prácu v Nemecku, vďaka ktorej by ste si dobre zarobili a zároveň sa zlepšili v nemčine? Máme pre vás zaujímavé pracovné miesto - hľadá sa čašník/čašníčka a zároveň chyžná/chyžný na riečnu loď, ktorá ubytováva hostí. Pozrite sa, čo bude vašou úlohou na tejto pozícii a čo všetko vám zamestnávateľ ponúka.


muž, práca, kancelária, zamestnanie,

Práca v známej spoločnosti: Ponúkajú flexibilný pracovný čas aj plat do 1 400 eur, pozrite sa, koho hľadajú

Zaujímavé pracovné ponuky  /   Diskusia

Ste komunikatívny a baví vás práca s ľuďmi? Chceli by ste sa uplatniť v oblasti telekomunikácií? Spoločnosť UPC, ktorá na Slovensku patrí medzi najväčších poskytovateľov televízie, internetu a telefónnych služieb, hľadá do svojho tímu kolegov. Pozrite si pracovné ponuky od UPC, ktoré pre vás vybral pracovný portál Kariéra.sk.


Práca vo výrobe na

Práca vo výrobe na západnom a strednom Slovensku: Pozrite sa, aké miesta sú voľné a koľko si môžete zarobiť

Zaujímavé pracovné ponuky  /   Diskusia

Hľadáte si prácu na západnom alebo strednom Slovensku? Radi by ste sa uplatnili v oblasti výroby? Pracovný portál Kariéra.sk má pre vás niekoľko zaujímavých pracovných ponúk. Pripravte si životopis, zamestnávateľ čaká na vašu reakciu.


Práca v Rakúsku: Poďte

Práca v Rakúsku: Poďte si zarobiť, hľadajú sa šikovní a zruční zamestnanci

Zaujímavé pracovné ponuky  /   Diskusia

Hľadáte si prácu, v ktorej vás dobre finančne ohodnotia a neprekážalo by vám za ňou cestovať? Máme pre vás niekoľko pracovných ponúk zo susedného Rakúska. Hľadajú tu zručných majstrov aj šikovných zamestnancov. Pozrite si všetky pracovné inzeráty z Rakúska, ktoré pre vás vybral pracovný portál Kariéra.sk.


V novom roku nová

V novom roku nová a lepšia práca? Máme pre vás zaujímavé ponuky s platom od 1 500 eur

Zaujímavé pracovné ponuky  /   Diskusia

Plánujete si v novom roku nájsť lepšiu prácu? Takú, v ktorej by ste mohli ukázať svoj potenciál, prípadne si aj lepšie zarobiť? Kariéra.sk má pre vás niekoľko zaujímavých pracovných ponúk so slušným platom od 1 500 eur. Naberte odvahu mať lepšie zamestnanie, stačí si pripraviť životopis a poslať ho na niektorú z týchto pracovných ponúk.


Milovníci zvieratiek, máme pre

Milovníci zvieratiek, máme pre vás prácu: Tieto miesta sú voľné, chystajte si životopis

Zaujímavé pracovné ponuky  /   Diskusia

Ste milovník zvierat? A radi by ste mali prácu, ktorá so zvieratkami súvisí? Známa sieť predajní SUPER ZOO, ktorá ponúka chovateľské potreby a krmivá, hľadá nových zamestnancov. Na svoje prevádzky hľadajú šikovných predajcov. Že by sa vám taktáto práca páčila? Pozrite si voľné pracovné pozície v SUPER ZOO, zamestnávateľ čaká na váš životopis.


Ilustračné foto

Práca vo Vysokých Tatrách a na Liptove: Pozrite si voľné pracovné miesta v Tatry Mountain Resorts

Zaujímavé pracovné ponuky  /   Diskusia

Hľadáte si prácu v oblasti cestovného ruchu a služieb? Ste z okolia Vysokých Tatier alebo z Liptova? Najväčší subjekt v oblasti cestovného ruchu Tatry Mountain Resorts, ktorý prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, hľadá nových zamestnancov. Do ich tímu zapasujú talentovaní, motivovaní a lojálni kandidáti,... 


Práca na strednom Slovensku:

Práca na strednom Slovensku: Elektrotechnici, poďte si zarobiť

Zaujímavé pracovné ponuky  /   Diskusia

Medzinárodná spoločnosť I.K. Hofmann s.r.o., ktorá má viac než 30-ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania, hľadá zamestnancov pre svojich klientov. Spoločnosť obsadzuje štyri pozície, pozrite sa, aké.


Obľúbená reštaurácia KFC hľadá

Obľúbená reštaurácia KFC hľadá zamestnancov: Poďte si zarobiť, voľné miesta sú v BA a v TT

Hľadám prácu  /   Diskusia

Poďte pracovať do obľúbenej reštaurácie KFC, ponúka voľné pracovné miesta. Momentálne obsadzuje pozície v Bratislave a v Trnave, hľadá pokladníkov/pokladníčky, zamestnancov v reštaurácii a vedúcu/vedúceho zmeny. Zistite o ponúkanej práci viac, podrobnosti o pozíciách s odkazmi na pracovné ponuky nájdete nižšie.


Ilustračné foto

Lekári a zdravotníci, tieto pracovné ponuky sú voľné: Platy od 1 200 po 5 000 eur

Zaujímavé pracovné ponuky  /   Diskusia

Lekári a zdravotníci, hľadáte si novú prácu? Mladá a dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra STARSTAFF obsadzuje niekoľko voľných pozícií z oblasti zdravotníctva v mestách Žilina a Bratislava. Pozrite sa, aké pozície sú voľné a či nie ste náhodou vy kandidátom, ktorého hľadajú.TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Citáty o práci a kariére

William Shakespeare

Na zdolanie strmého kopca je zo začiatku potrebné pomalé tempo.

William Shakespeare