Pracovné ponuky, ktoré sa oplatí vidieť

Hľadáte si prácu? Známa spoločnosť ponúka voľné pracovné pozície

Zaujímavé pracovné ponuky  /   Diskusia

Medzinárodná spoločnosť Amazon hľadá do svojho logistického centra nových pracovníkov pre lokalitu Sereď. Ak ste spoľahlivý, dokážete hľadať... 


Ilustračné foto

Hľadáte si prácu v zdravotníctve? Tu vás potrebujú ako soľ

Zaujímavé pracovné ponuky  /   Diskusia

Lekári, zdravotné sestry, zdravotníci. Stoja v prvej línii v boji proti koronavírusu a ich schopnosti a zručnosti sú počas týchto dní viac než potrebné. Pracovný portál Kariéra.sk si uvedomuje dôležitosť povolania zdravotníkov, preto sme sa rozhodli, že nábor týchto pracovníkov bude na našom portáli bezplatný až do konca mája 2020.


Práca pre firmu na

Práca pre firmu na západnom Slovensku: Pozrite sa, koľko si zarobíte a aké sú benefity

Zaujímavé pracovné ponuky  /   Diskusia

Silná a stabilná medzinárodná spoločnosť DHL Logistics hľadá nových zamestnancov. Ak máte záujem o dlhodobú, stabilnú prácu v príjemnom pracovnom prostredí a sympatickom kolektíve, ste na správnom mieste. Tento zamestnávateľ zároveň podporuje profesný a osobnostný rast zamestnancov rôznymi vzdelávacími aktivitami. V prípade, že by vás táto práca zaujala,... 


Práca pre lekárov a

Práca pre lekárov a zdravotné sestry: Plat vyše 1100 eur, pre lekárov nad 2700 eur

Zaujímavé pracovné ponuky  /   Diskusia

Lekári a zdravotné sestry, máme pre vás zaujímavé pracovné ponuky. Nemocnica s poliklinikou Havířov má voľné pracovné miesta. Zdravotná sestra si môže zarobiť od 1190 eur, lekári aj vyše 2770 eur. Pozrite sa, s akou špecializáciou hľadajú lekárov do Havířova a na aké oddelenie hľadajú zdravotné sestry. Ďalšie pracovné ponuky z oblasti zdravotníctva nájdete na portáli Kariéra.sk.


Voľné miesto v známej

Voľné miesto v známej spoločnosti: Hľadá sa produktový manažér

Zaujímavé pracovné ponuky  /   Diskusia

Hľadáte si prácu, v ktorej budete môcť prejaviť svoje analytické myslenie a kreativitu? Máme pre vás ponuku. Prevádzkovateľ internetových stránok, spoločnosť Zoznam.sk, má voľné pracovné miesto. Vašou úlohou bude starať sa o zverené webové stránky a zabezpečovať ich rast a vývoj. Pozrite si, aké podmienky musí splniť úspešný kandidát na pozíciu Produktový manažér web stránok.


Práca v spoločnosti Siemens:

Práca v spoločnosti Siemens: Vývojové IoT centrum hľadá ľudí, ktorí chcú zmeniť svet k lepšiemu

Hľadám prácu  /   Diskusia

O internete vecí sa zvyčajne hovorí v súvislosti s nasadením v priemysle a smart mestách. Ale možnosti tohto konceptu sú oveľa širšie. Vývojové centrum IoT spoločnosti Siemens otvára programátorom aj doménovým špecialistom dvere do sveta zmysluplnej práce, v ktorej meniť svet okolo nás nie je nedosiahnuteľná ilúzia.


Práca v Bratislave, Košiciach,

Práca v Bratislave, Košiciach, Zvolene a Banskej Bystrici: Pozrite si voľné pracovné miesta

Zaujímavé pracovné ponuky  /   Diskusia

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA hľadá nových zamestnancov v rámci celého Slovenska. Voľné pozície sú na západnom, východnom aj strednom Slovensku. Hľadajú predajcov, web developerov, obsadzujú aj pozíciu Talesales specialist. Pozrite sa, aké podmienky musíte spĺňať a čo zamestnávateľ ponúka úspešným kandidátom.


Pracovná ponuka pre novinárov:

Pracovná ponuka pre novinárov: Známy denník hľadá redaktorov, nachystajte si životopis

Hľadám prácu  /   Diskusia

Hľadáte si prácu ako novinár? Známy denník obsadzuje voľné pracovné miesta, hľadá redaktora do rubrík servis, Bratislava, redaktora pre oblasť politika a zahraničie. Pozrite sa, aké podmienky musíte spĺňať, aby sa vám podarilo získať túto prácu.


Ponuky práce pre lekárov

Ponuky práce pre lekárov a zdravotníkov: Poďte si zarobiť, ponúkajú platy od 1300 eur

Zaujímavé pracovné ponuky  /   Diskusia

Ste lekár alebo zdravotná sestra a hľadáte si novú prácu? Pracovný portál Kariéra.sk si pre vás pripravil zaujímavé pracovné ponuky. Personálna agentúra hľadá nových zamestnancov na pozície po celej Českej republike. Zamestnávateľ vám pomôže s ubytovaním aj s uznaním vzdelania. Pozrite sa, či práve vy ste tým vhodným kandidátom.


Ilustračné foto

Hľadáte si prácu v Nemecku a Rakúsku? Pozrite si tieto pracovné ponuky s platmi nad 2 400 eur

Zaujímavé pracovné ponuky  /   Diskusia

Hľadáte si novú prácu, v ktorej by ste zarábali slušný plat? Máme pre vás niekoľko zaujímavých inzerátov z Nemecka a Rakúska s platmi nad 2 400 eur. Ak pre vás nie je problém dochádzanie za prácou a radi by ste zarábali viac, tieto ponuky by vás mohli zaujať.


peniaze, eurá, hotovosť, Money,

Pracovné ponuky v Rakúsku: Zarobte si 1800 až 3500 EUR mesačne

Zaujímavé pracovné ponuky  /   Diskusia

Hľadáte zaujímavé pracovné ponuky v Rakúsku? Personálna spoločnosť s 11-ročnou pôsobnosťou na rakúskom pracovnom trhu HOGO GmbH hľadá nových pracovníkov, ktorí sa dohovoria po nemecky. Ak máte osobný automobil, chuť pracovať a láka vás nadpriemerné platové ohodnotenie, začnite si chystať životopis v nemčine. Čaká na vás 13. a 14. plat, hradené ubytovanie,... TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Citáty o práci a kariére

Francois de La Rochefoucauld

Telesná práca oslobodzuje od duševných bolestí.

Francois de La Rochefoucauld