Videá

Takto vyzerá zlý deň v práci VIDEO: To, čo sa stalo týmto nešťastníkom, by ste nechceli zažiť

Mám prácu  /   Diskusia

Máte v práci zlý deň? Zdá sa vám, že horšie to už ani nemôže byť? Myslíte si, že to už jednoducho nezvládnete? Možno vám pomôže, ak si pozriete... 


Ilustračné foto

VIDEO: Nebojte sa prehier a pádov. Po nich príde úspech

Videá  /   Diskusia

Bez práce nie sú koláče. Preto, ak nevyviniete žiadnu aktivitu, nebudete sa snažiť, nikdy k vám nič nepríde a nebudete úspešný. Nebojte sa padnúť až na dno. Aké skúsenosti má Peter Csemez, prezradí vám v rámci seriálu Rozbehni sa!


Ilustračné foto

VIDEO: Podnikanie je stav mysle. Využite vhodné výzvy!

Videá  /   Diskusia

Vo svojom živote sa snažte využiť všetky príležitosti, ktoré vám život nahrá. Niektoré príležitosti však treba odmietnuť, nie všetky sú pravými príležitosťami. Z akých výziev naštartoval podnikanie Jakub Demáček sa dozviete v rámci seriálu Rozbehni sa!


Ilustračné foto

VIDEO: 10 lekcií ako dostať to, čo chcete

Videá  /   Diskusia

Existuje niekoľko zlatých pravidiel, ktorých by ste sa mali pridŕžať pri rozbehnutí vlastného biznisu. Najprv rozbehnite projekt v zahraničí a potom príďte s ním na Slovensko, radí Viktor Zeman, ktorý s partiou živnostníkov vytvoril tretí najväčší softvérový affilliate program. Jeho skúsenosti vám prinášame v rámci seriálu Rozbehni sa!


Ilustračné foto

VIDEO: Úspech vedie k arogancii a arogancia k neúspechu

Videá  /   Diskusia

Buďte drzí, ale nie arogantní. V živote sa vám potom začne dariť a začnú sa čiastkovo plniť vaše sny. Svoje o tom vie aj Dick Kvetňanský, ktorý sa pustil do výroby rýchlych superšportových áut a jeho konkurenciou boli veľkí automobiloví výrobcovia. V rámci seriálu Rozbehni sa! vám prinášame rady, ako sa nebáť okolia a veriť sám sebe pri podnikaní.


Ilustračné foto

VIDEO: Žite svoj sen a nie sen niekoho iného!

Videá  /   Diskusia

Michal Siklienka sa bál postaviť na odpor všetkým, ktorí od neho očakávali, že úspešne dokončí vysokú školu. Tu však pochopil, akým smerom sa chce uberať. Kvôli chorobe prerušil štúdium a ako nováčik sa vrhol na podnikanie v oblasti záhradného dizajnu. V rámci seriálu Rozbehni sa! vám prinášame rady, ako sa nebáť okolia a veriť sám sebe pri realizácií svojich pracovných plánov.


Ilustračné foto

VIDEO: Chcete byť pánmi sami sebe? Choďte za svojim cieľom

Videá  /   Diskusia

Ak pochádzate z rodiny, kde jeden z jej členov podniká, máte svoj vzor podľa ktorého sa môžete orientovať. Je to pre vás krok, aby ste išli správnym smerom. V rámci seriálu Rozbehni sa! vám prinášame tipy Daniely Rážovej, ako rozbehnúť vlastný biznis.


Výrobok zo stránky Sashe.

VIDEO: Vystrč hlavu zo šedivého davu a pusti sa do podnikania

Videá  /   Diskusia

Myšlienka pracovať na vlastných veciach sa rodila veľmi dlho. Z rodiny dostala posolstvo: Ako ďaleko sa budeš pozerať, tak ďaleko zájdeš. Dnes má Saša Šmidáková vlastnú webstránku Sashe.sk na predaj slovenského hand-made dizajnu. V rámci seriálu Rozbehni sa! vám prinášame jej myšlienky, čo znamená mať vlastný biznis.


Ilustračné foto

VIDEO: Majte v práci niečo chlpaté!

Videá  /   Diskusia

V rámci seriálu Rozbehni sa! vám prinášame základné myšlienky zakladateľa digitálnej agentúry Zaraguza Digital Michal Pastiera, ktoré ho nakopli pri rozvíjaní biznisu.


Ilustračné foto

VIDEO: Upútajte a šokujte! Tak sa robí biznis

Videá  /   Diskusia

Nikdy nechcel podnikať, ale stalo sa. Jedného dňa si povedal, že by bolo zaujímavé spraviť jednoduchý informačný systém, ktorý by nebol veľmi sofistikovaný a bol by zrozumiteľný pre všetkých zákazníkov. V rámci seriálu Rozbehni sa! vám prinášame tipy na podnikanie, vďaka ktorým prepojil Alexander Cimbalák IT svet s laikmi.


Ilustračné foto

VIDEO: Úspech bez vizitky a dress codu. Aj tak je to možné!

Videá  /   Diskusia

Podnikať treba začať v mladom veku, kedy sa človek nebojí riskovať a o nič neprichádza. Peter Hodák presvedčil všetkých okolo seba, že šťastie mu neprinesie zamestnanie ale podnikanie. V rámci seriálu Rozbehni sa! vám prinášame tipy Petra Hodáka, ako sa pustiť správnym smerom a odkloniť sa od konvenčnosti.TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Citáty o práci a kariére

Bertold Brecht

V blízkosti chýb rastú úspechy.

Bertold Brecht