Videá

Ako rozbehnúť biznis, aj keď máte prázdnu peňaženku? Toto VIDEO vám ukáže, ako na to

Hľadám prácu  /   Diskusia

Máte prácu, ktorá vás nijako nenapĺňa? Trávite v nej kopec času celý týždeň a už v pondelok sa neviete dočkať piatku? Alebo ste bez práce a neviete... 


Projekt Eco capsula

VIDEO: Majte radi svoju prácu a pridajte do nej logický rozmer

Videá  /   Diskusia

Takto stručne by sa dalo zhodnotiť krédo architektonickej firmy, ktorú tvoria traja mladí ľudia: Soňa, Igor a Tomáš. Love & Logic sa nesie celou ich tvorbou. Počas pracovnej cesty prišli na to, do čoho sa oplatí investovať. Prezradia vám to v rámci seriálu Rozbehni sa.


Ilustračné foto

VIDEO: Ako získate zákazníkov v rozbiehaní

Videá  /   Diskusia

Najzásadnejšie rozhodnutie už máte za sebou. Púšťate sa do podnikania. Svoj podnikateľský nápad máte pevne „uchopení“ v rukách a vaše rozhodnutie vám už nikto nevezme. V tomto bode však nastupuje ďalšia fáza vášho rozbehu v podnikaní. Mali by ste si zadefinovať, kto budú vaši zákazníci a ako ich získate.


Ilustračné foto

VIDEO: Desatoro, ako nájsť geniálny nápad

Videá  /   Diskusia

Viete, kto je to rozbiehač? Je to človek, ktorý sa túži rozbehnúť v podnikaní. Nápad si všíma, problémy sú jeho víziou a potom už len musí preskočiť prvé prekážky. Ak chce toto všetko zvládnuť, pomôže ho naštartovať rozbiehačský online workshop.


Ilustračné foto

VIDEO: 6 pravidiel fungujúceho biznisu

Videá  /   Diskusia

Buďte profíkom a robte veci nie na 100 percent, ale aspoň na 110 percent. Nezávisí od toho, koľko času strávite v práci. Musí to vychádzať od vás, od vnútorného popudu, že sa chcete posunúť ďalej. Svoje o tom vie aj podnikateľ Filip Fischer, ktorého srdcovkou je tvorba online webových a mobilných hier. V rámci seriálu Rozbehni sa vám prinášame pravidlá,... 


Ilustračné foto

VIDEO: Vášmu úspechu nesmie chýbať správne korenie

Videá  /   Diskusia

Namiešajte si, po čom túžite. Stačia správne ingredencie a výsledok je zaručený. Reč nebude iba o jedle, ale ako si nájsť cestu k vysnívanej práci. Milan Zekucia zo školy varenia vám v rámci seriálu Rozbehni sa prezradí svoj postup „varenia“ úspechu.


Ilustračné foto

VIDEO: Návod, ako postupne zbohatnúť

Videá  /   Diskusia

Nepoviem vám, ako zarobiť milión eur za tri dni. Nie preto, že by som o tom nevedel rozprávať, ale pretože som ich za tri dni nezarobil. Takto začínal svoju prednášku Adam Znášik. Ak však chcete pokúšať šťastie postupne, nechajte si poradiť od spolumajiteľa agentúry Kompót v rámci seriálu Rozbehni sa.


Puojd

VIDEO: Rozhodni sa a potom rozbehni!

Videá  /   Diskusia

Dizajnéri nie sú podnikatelia, ale ak chcú, aby sa ich produkty predávali, je potrebné aby mali „pod palcom“ aj marketing. Miška Bednárová je slovenská dizajnérka, ktorá sa dostala do povedomia vďaka šíreniu slovenského znaku na oblečení. Čo ju inšpirovalo a čo sa naučila počas svojej tvorby vám prezradí v seriáli Rozbehni sa.


Ilustračné foto

VIDEO: Podnikanie nie je pre každého

Videá  /   Diskusia

Podnikanie je o troch benefitoch: sloboda, rozhodovania sa a vlastnenie. Pozor však na to, že nie stvorené pre každého. Prv než to odpálite, nechajte si poradiť na základe 10-ročných skúseností od majiteľa jazykovej školy Tomáša Töröka v rámci seriálu Rozbehni sa.


Ilustračné foto

VIDEO: Talentovaní Slováci zbierali skúsenosti aj v Silicon Valley

Videá  /   Diskusia

Prví absolventi výnimočných štipendijných programov Slovensko-americkej nadácie sú späť na Slovensku. Skúsenosti zbierali počas uplynulých 12 mesiacov vo svetoznámych spoločnostiach od Silicon Valley až po New York.


Ilustračné foto

VIDEO: Aj podnikanie sa musí riadiť srdcom

Videá  /   Diskusia

Položte si otázku, koľko času strávite denne nad tým, čo vás baví robiť? Pozor na to, kam venujete vašu energiu, to aj vytvoríte. Ako počúvať svoje srdce pri podnikaní vám poradí Zuzana Mesárošová v rámci seriálu Rozbehni sa.TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Citáty o práci a kariére

Erich Fromm

V skutočnosti moderný človek mimo pracovnú dobu má veľmi málo sebadisciplíny. Keď nepracuje, chce leňošiť, flákať sa, alebo aby sme použili krajšie slovo "uvoľniť sa".

Erich Fromm