Emil Čižinský je novým riaditeľom pracovného portálu Kariéra.sk

Pracovný portál Kariéra.sk posilňuje svoj tím. Od februára tohto roka nastupuje na pozíciu riaditeľa Emil Čižinský. Čižinský má takmer 20-ročné skúsenosti z oblasti ľudských zdrojov, ktoré chce využiť na podporu a rast známeho pracovného portálu.

„Do pracovného portálu Kariéra.sk chcem priniesť pohľad skúseného personalistu a posilniť tím talentovaných ľudí, ktorí dnes v spoločnosti pracujú. Naším spoločným cieľom bude priniesť do náborového procesu na Slovensku nové elementy. Chceme vytvoriť adekvátnu možnosť voľby. Zamestnávateľom chceme ponúknuť férové ceny za moderné služby a uchádzačom o zamestnanie vytvoriť výraznú pridanú hodnotu, aby sme im zjednodušili ich cestu do novej práce,“ povedal v súvislosti so svojou novou pozíciou Čižinský. 

Emil Čižinský pracoval 20 rokov pre PepsiCo, kde začal na obchodnom oddelení. Po krátkom čase sa vypracoval na pozíciu Regionálneho obchodného manažéra. Následne využil možnosť rozvíjať sa aj v oblasti ľudských zdrojov: najskôr na pozícii HR Generalist pre sales, marketing a distribúciu a zakrátko na pozícii HR Manažér pre Slovensko. Počas svojho pôsbenia v Pepsi HR svete získal množstvo praktických skúseností. Ako súčasť medzinárodného HR tímu spolupracoval na mnohých projektoch a zodpovedal za ich následnú implementáciu na lokálnej úrovni. 

Po ukončení spolupráce s PepsiCo sa začal venovať poradenským a konzultačným službám v oblasti Employer Branding, vzdelávaniu, koučingu a personálnemu poradenstvu v konzultačnej spoločnosti HEROES-EB, ktorej je spolumajiteľ. 

„Employer Branding a HR marketing konzultanti vytvárajú logické partnerstvo s kariérnym portálom,“ vyjadril sa k spolupráci s Kariéra.sk. „Kariérny portál je neuralgický bod, kde sa stretávajú všetky pracovné ponuky. Je to výkladná skriňa interného EVP. Tvrdá súťaž o najlepšie talenty. Zastávam názor, že získať toho najlepšieho kandidáta a umožniť mu stať sa špičkovým zamestnancom je základom úspechu každého podniku a je jedno, či ide o remeselníka alebo lekára. Rovnako je jedno, či sa to deje v COVID alebo ne-COVID časoch. Tých najlepších ľudí nebude nikdy dosť.“ 

Pracovný portál Kariéra.sk vznikol v roku 2008 ako súčasť produktového portfólia spoločnosti Zoznam, s.r.o., ktorá je prevádzkovateľom portálu Zoznam.sk - jedného z najnavštevovanejších internetových portálov na Slovensku. Kariéra.sk je aktuálne medzi pracovnými portálmi vnímaná ako trhová dvojka a uchádzačom o prácu poskytuje jednoduchý a prehľadný prístup k ponukám zamestnávateľov. Prostredníctvom on-line magazínu s HR zameraním – Kariérainfo.sk, prináša Kariéra.sk svojim používateľom atraktívne rady a tipy, ako postupovať pri hľadaní práce, poskytuje tiež komplexné informácie, ktoré uchádzači využijú počas výberového procesu do nového zamestnania.

Viac o téme: Riaditeľ Kariéra.sk Čižinský
  • Autor: © Zoznam/red.
  • Zdroj: Foto: JZ