Kariéra v IT LEARNING SLOVAKIA

IT LEARNING SLOVAKIA - učebňa informatikyIT LEARNING SLOVAKIA - učebňa informatiky

Aká je práca lektora v IT LEARNING SLOVAKIA? Flexibilný pracovný čas, vzdelávanie a žiaden pracovný stres. Prečítajte si viac o výhodách práce lektora.

Spokojný lektor = dobre zvládnuté školenie = spokojní zákazníci

Mesto: Bratislava (& možnosť home office)
Web: www.itlearning.sk
Rok založenia: 2008
Zamestnanci: 58 (50 lektorov a 8 zamestnancov na organizáciu a realizáciu kurzov)
Priemerný vek: 40
Sektor: IT | digitálne vzdelávanie

Spoločnosť IT LEARNING SLOVAKIA s.r.o. od svojho vzniku v roku 2008 denne organizuje a realizuje počítačové školenia, IT kurzy, ale aj rekvalifikačné počítačové kurzy. Väčšina kurzov je organizovaná v Bratislave prezenčnou formou, no realizuje aj živé online kurzy. Ročne tak vyškolí tisíce účastníkov a zrealizuje stovky kurzov.

Kurzy a školenia organizuje pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých používateľov a IT profesionálov. Zastrešuje kurzy z rôznych oblastí, ako napríklad Microsoft Office, grafika, programovanie, web stránky, online marketing, servery a siete a iné. Je partnerom spoločnosti Microsoft a svojim zákazníkom prináša aj oficiálne celosvetovo uznávané vzdelávacie produkty MOC (Microsoft Official Course).

Alt Galéria fotiek (4) IT LEARNING SLOVAKIA - digitálna fotografia

 

Výberový proces

Výberový proces pri novom lektorovi začína klasicky – a to vstupným pohovorom. Po úspešnom absolvovaní pohovoru uchádzač ukáže svoje schopnosti na lektorskej hodine. Ak je vybraný, absolvuje kurzy, ktoré bude učiť.

 

Adaptačný proces

Novú posilu do tímu čakajú školenia do lektorovania a firemných procesov. Nováčik v oblasti lektorovania je do výuky zaučený. Absolvovanie kurzov, ktoré bude učiť, je mu u pracovne starších kolegov poskytnuté viac menej bez obmedzenia.

 

Zamestnanecké benefity

Spoločnosť svojim zamestnancom ponúka bezplatné vzdelávanie, flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať 1 alebo 20 dní do mesiaca. Zamestnanci tiež môžu školiť z pohodlia svojho domova. Firma ponúka rôzne formy spolupráce - od TPP až po dohodu. Medzi ďalšie výhody patrí príjemná pracovná atmosféra, žiadne úlohy ani deadlajny a teda žiadny pracovný stres. Noví zamestnanci môžu očakávať férové platové ohodnotenie, informačný systém s plánovaním kurzov a seriózny prístup a jednanie.

Kariéra v IT LEARNING Galéria fotiek (4) IT LEARNING SLOVAKIA - učebňa

 

Osobný rozvoj

Pokiaľ má zamestnanec chuť rozvíjať sa a vedomostne rásť, k dispozícií má množstvo iných kurzov, ktoré môže absolvovať u svojich kolegov. Každý odprednášaný kurz, každá hodina v učebni navyše prispieva k osobnému rozvoju. Otázky účastníkov na kurze mimo témy prirodzenie tlačia lektora do zvedavosti. Každé školenie tak zamestnancov v prednášanej téme posúva vpred.

 

Hodnoty

Hlavnou hodnotou je spokojnosť zo všetkých zúčastnených strán. Spokojný lektor = dobre zvládnuté školenie = spokojní zákazníci. Skvelé plánovanie zaručuje pohodu a žiadny stres zamestnancov. Platové ohodnotenie nie je viazané na žiadne tabuľky. Firemné procesy a dostatok ľudskej sily zaručujú na strane lektorov pohodu.

 

Ciele a vízie do budúcnosti

Cieľom spoločnosti je zachovať si kvalitu v oblasti poskytovaných služieb a udržať si dobrých zamestnancov. Dôležité je tiež prispôsobovať sa aktuálnym požiadavkám trhu.

 

Zamestnanci

Vo firme prevláda zastúpenie mužov, čo je spôsobené samotným dopytom zo strany žien o prácu lektorky. Akúkoľvek pozíciu môže vykonávať ktokoľvek bez rozdielu na pohlavie, vek, farbu pleti alebo národnosť. U zamestnancov je kľúčovou chuť pracovať, skúsenosti, energia a vedomosti.

Kariéra v IT LEARNING Galéria fotiek (4) IT LEARNING SLOVAKIA - školenia

   

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 4
  • Autor: © Zoznam/el
  • Zdroj: Foto: Getty, RED
 
Staršie správy
Staršie správy