Hľadáte si prácu na polovičný úväzok? Tu vám ponúknu atraktívne odmeny, produktové vzdelávanie aj 13. plat

Hľadáte si prácu ako predajca? Známa sieť predajní ALBI, s.r.o. hľadá do svojich nových prevádzok posily. Záujemcom o prácu ponúka zaujímavé možnosti - šikovní zamestnanci môžu po zapracovaní navyše získať osobné ohodnotenie a 13. plat. Myslíte si, že by ste sa na túto prácu hodili? Zamestnávateľ má pre vás pripravené dve zaujímavé pracovné ponuky. Zistite všetky podrobnosti o voľnom pracovnom mieste Predavač/ka v spoločnosti ALBI.

Spoločnosť ALBI, s.r.o. momentálne obsadzuje tieto voľné pracovné pozície:

Miesto výkonu práce: Bratislava, nákupné centrum Aupark

Plat: 387 - 515 EUR

Čo vás čaká na tejto pozícii? Vašou pracovnou náplňou bude starostlivosť o zákazníkov, predajňu a dopĺňanie tovaru. Postaráte sa o predaj na registračnej pokladni, denné uzávierky a vybavovanie reklamácií. Jedná sa o prácu v rôzne dlhých zmenách vrátane víkendov. Ja táto pozície niečo pre vás? Svoj životopis môžete zaslať na pracovnom portáli Kariéra.sk .

Miesto výkonu práce: Bratislava, nákupné centrum Aupark

Plat: 387 - 525 EUR

Čo bude vašou pracovnou náplňou na tejto pozícii? Vybraný kandidát preberie zodpovednosť za predaj na registračnej pokladni, denné uzávierky a vybavovanie reklamácií. Súčasťou pozície je aj obsluha zákazníkov, dopĺňanie tovaru a upratovanie predajne. Pracuje sa v rôzne dlhých zmenách vrátane víkendov. Zaujala vás táto ponuka? Všetky podrobnosti nájdete na Kariéra.sk.

Spoločnosť ALBI, s.r.o. sa venuje predaju v oblasti maloobchodu a veľkoobchodu. Jej sortiment tvoria darčeky, pohľadnice, papierenský sortiment, spoločenské hry, zábava, vône do domácnosti a párty produkty. Všetky voľné pracovné pozície spoločnosti ALBI, s.r.o. nájdete na Kariéra.sk.

 

Viac o téme: Práca Predavačka Predavač Ponuka Bratislava
  • Autor: © Zoznam/el
  • Zdroj: Foto: Getty, RED

Súvisiace články

 
Staršie správy