Platy od 2500 do 5500 EUR? Vyberte si z týchto voľných pracovných ponúk

Túžite po práci, vďaka ktorej by ste si vedeli slušne zarobiť? Pracovný portál Kariéra.sk pre vás pripravil výber zaujímavých pracovných ponúk z celého Slovenska a zahraničia, ktoré by vás mohli zaujať. Ak už dlhšie premýšľate nad zmenou zamestnania, možno máte pred sebou skvelú príležitosť. Pozrite si výber inzerátov z celého Slovenska i zahraničia, v ktorom platy začínajú od 2500 eur.

Miesto výkonu práce: Košice

Plat: 3000 €

Na tejto pozícii budete zbierať, analyzovať a reportovať údaje týkajúce sa IT prostredí vybraných organizácií, s cieľom identifikovať medzery medzi súčasnou situáciou a plánovaným prostredím. Celý popis práce a všetky benefity, ktoré zamestnávateľ ponúka nájdete na portáli Kariéra.sk.

Miesto výkonu práce: Berlín, Nemecko  

Plat: 4000 – 5500 €

Čaká vás zodpovednosť za koordináciu, zosúladenie a implementáciu integrovaného komunikačného prístupu pre spoločnosť Zalando v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku, vrátane efektívneho merania aktivít. Celú ponuku nájdete na Kariéra.sk.

Miesto výkonu práce: Prievidza   

Plat: 2530 €  

Na tejto pozícii budete držať ochrannú ruku nad 3-5 predajňami vo vašom regióne. Všetky podrobnosti a zoznam benefitov, ktoré zamestnávateľ ponúka nájdete na portáli Kariéra.sk.

Platy od 2500 do Galéria fotiek (3)

Miesto výkonu práce: Mannheim, Nemecko

Plat: 3000 - 4000 €

Spoločnosť Quimica s.r.o. príjme partie zatepľovačov, fasádnikov na stavebné projekty do Nemecka. Ubytovanie je zabezpečené. Zaujala vás táto ponuka? Reagovať na ňu môžete na Kariéra.sk.

 

Miesto výkonu práce: Bratislava

Plat: 2950 €  

Chcete sa stať súčasťou tímu, ktorý sa stará o najväčších firemných zákazníkov Slovak Telekomu? Vašou hlavnou úlohou bude starostlivosť o pridelených zákazníkov. Zistite o tejto pracovnej ponuke viac na pracovnom portáli Kariéra.sk.

Miesto výkonu práce: Rakúsko

Plat: 2800 €   

Rakúska spoločnosť hľadá skúsených uchádzačov na pracovnú pozíciu Elektrikár s nástupom od januára 2022. Viac sa o tejto pracovnej ponuke dočítate na pracovnom portáli Kariéra.sk.

Platy od 2500 do Galéria fotiek (3)

Miesto výkonu práce: Nemecko

Plat: 2500 – 4000 €

Nemecká spoločnosť hľadá šikovných pracovníkov, ktorí sa budú venovať najmä montáži a demontáži lešenia. Zaujala vás táto pozícia? Všetko o tejto ponuke sa dočítate na Kariéra.sk.

Miesto výkonu práce: Bratislava

Plat: 3000 €

Máte predchádzajúcu skúsenosť s poskytovaním technickej podpory v oblasti hlasových, dátových či komunikačných služieb a ste otvorený/á novým výzvam? Táto pracovná pozícia by vás mohla zaujať. Celý inzerát a všetky benefity, ktoré zamestnávateľ ponúka nájdete na Kariéra.sk.

Nevybrali ste si z týchto ponúk? Nezúfajte. Na Kariéra.sk si môžete vybrať zo stoviek voľných pracovných miest, stačí zadať odvetvie a lokalitu, v ktorej si hľadáte prácu. Taktiež sa môžete pridať do Facebookovej skupiny Práca a brigády - Slovensko a zahraničie / KARIERA.SK, vďaka ktorej pravidelne dostanete informácie o voľných pracovných pozíciách.

 

Viac o téme: Práca Kariéra Zahraničie Ponuky Benefity Slovensko Ponuky práce
  • Autor: © Zoznam/el
  • Zdroj: RED Foto: Getty

Súvisiace články

 
Staršie správy