Platy až do 3500 eur? Voľné pracovné pozície na Slovensku i zahraničí

Hľadáte si novú prácu, v ktorej by ste si vedeli zarobiť mesačne 1800 eur a viac? Skúste si vybrať týchto pracovných ponúk. Portál Kariéra.sk pre vás vybral pracovné ponuky zo Slovenska i zahraničia, ktoré by vás mohli zaujať. Pripravte si životopis a pozrite sa, aké pozície sú momentálne voľné.

Miesto výkonu práce: Považská Bystrica

Plat: 2200 – 2800 €
Čo vás na tejto pozícii čaká? Plánovanie a nákup priameho materiálu a externých služieb, koordinácia nákupných operácií a zodpovednosť za realizované nákupy Túto ponuku nájdete na Kariéra.sk.

 

Miesto výkonu práce: Veľký Meder

Plat: 2000 €

Náplňou práce na tejto pozícii je starostlivosť o zverené portfólio zákazníkov (kľúčoví a existujúci zákazníci) a rozširovanie kontaktov a vzťahov so zákazníkmi. Všetky benefity nájdete na Kariéra.sk.

 

Miesto výkonu práce: Levice

Plat: od 1500 EUR brutto + 15 % ročná výkonnostná odmena

Máte už nejaké znalosti v odbore, viete ako funguje distribučné zariadenie a poznáte energetickú legislatívu? Skvelé! Viac sa dočítate na portáli Kariéra.sk.


Platy až do 3500 Galéria fotiek (3)

Miesto výkonu práce: Bratislava

Plat: 2150 – 3500 €

Čo vás čaká? Stabilná práca na zaujímavých projektoch pri montáži exteriérových terás, pergol, drevených fasádnych obkladov a aj interiérových. Popis práce a všetky benefity nájdete na pracovnom portáli Kariéra.sk.

 

Miesto výkonu práce: Hlohovec

Plat: 1800 €

Hladá sa vodič Vodič skupiny C, E na návesovú plachtovú súpravu pre pravidelné prepravy automobilového priemyslu. Zaujala vás táto ponuka? Celú ju nájdete na Kariéra.sk.

 

Miesto výkonu práce: Bratislava

Plat: 2000 €

Náplňou práce je návrh, vývoj a optimalizácia webových aplikácií, databázový návrh a optimalizácia databázových dotazov. Prečítajte si viac o tejto ponuke portáli Kariéra.sk.


Platy až do 3500 Galéria fotiek (3)

Miesto výkonu práce: Nemecko

Plat: 2100 – 4000 €

Práca v hoteloch, penziónoch vo všetkých gastronomických strediskách v závislosti od zaradenia na pracovnú pozíciu: Kuchár, Čašník, Umývač riadu, Pomocná sila v kuchyni, Chyžná, Masérka, Údržbár. Viac sa o tejto ponuke dočítate na portáli Kariéra.sk.

 

Miesto výkonu práce: Nemecko

Plat: 2500 – 3000 €

Nemecká pracovná zmluva, nemecký zamestnávateľ (zmluva na dobu neurčitú) a 25 dní dovolenky ročne a Vianočný bonus. Celý inzerát si môžete prečítať po kliknutí na Kariéra.sk.

Nevybrali ste si z týchto ponúk? Na Kariéra.sk si môžete vybrať zo stoviek voľných pracovných miest, stačí zadať odvetvie a lokalitu, v ktorej si hľadáte prácu. Taktiež sa môžete pridať do Facebookovej skupiny Práca a brigády - Slovensko a zahraničie / KARIERA.SK, vďaka čomu pravidelne dostanete informácie o voľných pracovných pozíciách.

 

Viac o téme: Práca Zamestnanie Plat Pracovná ponuka Benefity 2000 eur
  • Autor: © Zoznam/el
  • Zdroj: RED Foto: Getty

Súvisiace články

 
Staršie správy