Práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti: Platy od 1000 po 2200 eur, pozrite si voľné miesta

Máte vzdelanie v technickom odbore a hľadáte si zamestnanie v Bratislave? Chropyňská strojírna, spoločnosť, ktorá je významným dodávateľom zváracích, montážnych a dopravných liniek predovšetkým pre automobilový priemysel, obsadzuje voľné pracovné miesta. Pozrite sa, čo všetko Chropyňská strojírna ponúka svojim zamestnancom a aké pozície sú voľné.

 

 

Prečo pracovať v Chropyňských strojírnach?

Spoločnosť uchádzačom ponúka zázemie stabilnej, úspešnej, čisto českej spoločnosti, ktorá dokáže konkurovať svetovým firmám v odbore a patrí v ňom ku špičke. V tejto spoločnosti budú môcť úspešní kandidáti pracovať s modernými technológiami a získajú zodpovedajúce finančné ohodnotenie s variabilnými bonusmi. Zamestnávateľ ponúka aj vzdelávacie kurzy a školenia. Veľkou výhodou je tiež príspevok na penzijné či životné poistenie, príspevok na stravovanie či päť týždňov dovolenky.

Pozrite sa, aké pozície sú voľné

Ponúkaný plat: 1 100 - 1 700 eur

Náplň práce:
• sprevádzkovať priemyselné roboty
• parametrizovať komunikáciu Robo – periféria
• online programovanie robotov
• overovať spoluprácu robotov v skupine

Zamestnávateľ od uchádzačov vyžaduje vzdelanie technického smeru, výhodou je zameranie na elektrotechniku alebo robotiku, všeobecné znalosti PLC systémov, priemyselných zberníc. Všetky podrobnosti o ponúkanej práci nájdete na Kariéra.sk.

 

Ponúkaný plat: 1 300 - 1 900 eur

Náplň práce:
• zostavovať technické zadania
• samostatne programovať automatizačné systémy 
• uviesť zariadenia do prevádzky
• analyzovať chyby, dohliadať na produkciu a technickú asistenciu

Úspešný kandidát musí mať minimálne stredoškolské vzdelanie v elektrotechnickom alebo automatizačnom odbore, skúsenosti s uvádzaním automatizovaných zariadení do prevádzky, výhodou je, ak má prax v oblasti programovania PLC a HMI. Chceli by ste sa o tejto pozícii dozvedieť viac? Dostupná je na Kariéra.sk.

 

Ponúkaný plat: 1 000 - 1 300 eur

Náplň práce:
• montovať a zapájať zváracie linky a ich častí ako prípravky, greifery a i. v oblastiach mechanika, elektro, pneumatika

Ste vyučený alebo máte stredoškolské vzdelanie technického smeru? Máte skúsenosti s výstavbou automatizovanej (najlepšie zváracej) linky z predchádzajúcich 1-2 projektov? Ak viete čítať technické výkresy, máte osvedčenie VZV a ak poznáte VW štandard (výhodou), máte veľké šance získať túto prácu. Zistiť podrobnosti o tejto pozícii a poslať váš životopis zamestnávateľovi môžete na portáli Kariéra.sk.

 

Ponúkaný plat: 1 500 -  2 200 eur

Náplň práce:
• organizovať výstavbu zváracích liniek na mieste u zákazníka s reflektovaním jeho potrieb
• koordinovať tímy a práce na stavbe
• komunikovať a koordinovať so všetkými oddeleniami v domovskej spoločnosti – konštrukcie, plánovanie, simulácia, automatizácia, výroba, nákup

Zamestnávateľ vyžaduje minimálne stredoškolské vzdelánie technického zamerania - strojárstvo, skúsenosti s riadením zákaziek vo výstavbe strojárenských celkov (výrobných liniek a pod.), výhodou je prax v odvetví automotive. Ak chcete o tejto pracovnej pozícii podrobnejšie informácie, pozrite si celý inzerát, nájdete ho na Kariéra.sk.

 

Ponúkaný plat: 1 300 - 1 900 eur

Náplň práce: 
• plánovať realizáciu projektu v oblasti elektro (plán personálu, termínový plán realizácie)
• spolupracovať na špecifikácii projektového elektromateriálu
• spolupracovať s elektrokonštrukciou a vedúcim projektu

Požadované je minimálne stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru, viacročné skúsenosti v oblasti elektromontáže alebo šéfmnotáže, výhodu je znalosť Eplan, PLC programovanie a programovanie robotov. Všetko o ponúkanej práci nájdete na portáli Kariéra.sk.

Zdielať článok na Facebooku
18.05.2020  |  Zdroj: Kariera.sk; Foto: gettyimages; Autor: © Zoznam/es
Hodnotenie článku:
0.0/5 (0 hlasov)


TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Citáty o práci a kariére

Bill Gates

Úspech je zlý učiteľ. Kvôli nemu si múdri ľudia myslia, že nemôžu prehrať.

Bill Gates