„Ako udržať občas jazyk na uzde“ a čo robiť, aby mi takmer všetci rozumeli?

V rámci projektu Kariera.sk na Pláži bude hosťom aj Pavel ULMAN, tréner a konzultant zo spoločnosti Consultator s.r.o. Pavel poskytuje špecifické konzultačné služby v Čechách a na Slovensku od roku 2004. Opiera sa o svoje manažérske skúsenosti, dávno objavené pravdy, zmysel pre humor a príbehy z reálneho života, pomocou ktorých vytvára zapamätateľnú stopu v hlavách účastníkov. Jeho špecializáciou sú komunikačné a predajné tréningy.

 


„Od komunikácie sa v každom segmente trhu očakáva niečo iné“ tvrdí Pavel Ulman na základe svojich skúseností z atómovej elektrárne, banky, kaviarne, logistického centra, či z farmaceutického biznisu.

V dnešnej rýchlej dobe je efektívna komunikácia potrebná viac, ako kedykoľvek v minulosti. Sme šikovní, vzdelaní, jazykovo vybavení, absolvovali sme mnoho školení a predsa sa opakovane dopúšťame fatálnych omylov a chýb, keď sme presvedčení, že sme kolegovi, klientovi či partnerovi odovzdali jasnú a jednoznačnú  informáciu. Že to tak nie je, zistíme možno hneď, možno až vtedy, keď je výsledok výrazne odlišný od našej predstavy. Poďme sa spolu znovu pozrieť na to, ako si pomocou efektívnej komunikácie uľahčiť život, ušetriť čas a sklamanie.

A že jazyk treba občas držať na uzde je fakt, o ktorom si tiež niečo povieme v stredu, 26. júla 2017 na Magio pláži na podujatí Kariera.sk na pláži.

Zdielať článok na Facebooku
18.07.2017  |  PR článok; Foto: thinkstockphotos.com; Magio pláž
Hodnotenie článku:
0.0/5 (0 hlasov)

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Citáty o práci a kariére

Bill Gates

Úspech je zlý učiteľ. Kvôli nemu si múdri ľudia myslia, že nemôžu prehrať.

Bill Gates