Neviete si nájsť vhodnú prácu? Zarábajte na webe

Či ste grafik, programátor, marketingový guru, alebo mamička na materskej dovolenke, začať môžete hneď aj teraz prostredníctvom webstránky. Stačí sa iba nechať pohltiť on-line svetom.

Z každej strany sa na nás valí hospodárska kríza a zahmlené vyhliadky do budúcnosti. V tomto neistom období je práca na webe  a možností legálnych on-line príjmov veľmi lákavá. Prináša vám nielen možnosti, ako si obohatiť peňaženku o pár drobných, alebo dokonca založiť si podnikanie na webe.

„Môžeme povedať, že do dnešného dňa bolo na portáli vykonaných a doručených tisícky služieb od individuálnych až po tie najšialenejšie,“ hovorí Mirka Števková, majiteľka portálu jaspravim.sk.

Ako jednoducho podnikať na webe a získať náskok pred druhými?

Portál Jaspravim.sk vám prináša niekoľko tipov ako na to. Momentálne sa  hľadajú ľudia, ktorí vedia programovať webstránky, hrať sa s kľúčovými slovami, orientujú sa v marketingu alebo sú guruovia na Facebooku. Práca cez internete nepozná hranice mesta ani štátu. Vaše služby môžete ponúknuť tisícom firiem a užívateľom na najväčšom portáli s mikroprácou na Slovensku Jaspravim.sk.

K dnešnému dňu bolo registrovaných viac ako 20-tisíc užívateľov zo Slovenska,“ povedala Mirka Števková.

Ako sa k vám  dostanú peniaze?

O zárobok sa báť nemusíte,  pretože peniaze platia kupujúci za služby vopred.
Od vás sa na oplátku očakáva, že ponúknutú službu aj dodáte. A následne sú peniaze vaše.

Čo to stojí?

Počiatočné náklady nemáte žiadne. Stačí sa zadarmo zaregistrovať, ponúknuť pre kupujúcich zaujímavú službu a môžete zarábať už zajtra. Čím kreatívnejšie služby ponúkate, tým získate väčší náskok.

Koľko je možné zarobiť?

Nuž, najlepší si zarobia svojou šikovnosťou aj viac ako 500 eur mesačne! Tak neváhaj a pridajte si svoj  inzerát na svoju službu alebo produkt hneď teraz.

“Niekto ponúka služby za 5 eur a niekto za 200 eur. Výška priemerného zárobku závisí od typu a ceny služby,” vysvetľuje Števková z jaspravim.sk.

Práca, Brigáda na doma, Mikro práca | Jaspravim.sk from gigzon.com on Vimeo.

Zdielať článok na Facebooku
22.10.2013  |  Foto: Photl.com, Zdroj: PR článok, Video: Vimeo.com
Hodnotenie článku:
5.0/5 (1 hlasov)


TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Citáty o práci a kariére

Bill Gates

Úspech je zlý učiteľ. Kvôli nemu si múdri ľudia myslia, že nemôžu prehrať.

Bill Gates