Raňajky pre zamestnávateľov: Pozrite sa, o čom sa bude už tento piatok hovoriť

Pracovný portál Kariéra.sk opäť pripravuje HR podujatie Raňajky s Kariérou. V nových priestoroch privíta už 17. mája dvoch rečníkov, ktorí prinesú zaujímavé témy. Na vašu pozornosť sa už teraz teší špecialista na rozvíjanie potenciálu ľudí, ale aj odborníčka na neverbálnu komunikáciu. Prečo by ste na tomto podujatí nemali chýbať?

Ako zamestnávateľ sa určite stretávate s tým, že chcete rozvíjať svojich zamestnancov. Snažíte sa objaviť ich potenciál a pracovať na ňom? Práve o tom bude v rámci svojej prezentácie rozprávať Boris Lukáč z Mysliteľňa.sk. Boris Lukáč má 19 rokov skúseností riadiacej práce v top manažérskych pozíciách, šesť rokov pôsobil v strategickom a HR poradenstve ako lektor, konzultant, kouč a facilitátor. Na májových Raňajkách sa s vami podelí o dobré rady a užitočné triky, ako pracovať s uvedomením pre efektívny rozvoj ľudí, ako spoznať potenciál a rozvíjať ho.

Ako druhá vystúpi na podujatí Raňajky s Kariérou Nora Lauková, uznávaná odborníčka na neverbálnu komunikáciu, psychologička, terapeutka, profesionálna koučka a lektorka. Vo svojej prezentácii prezradí, ako využiť neverbálnu komunikáciu v biznise, ukáže, ako ňou možno odhaliť schopných ľudí. Pripravte sa na zaujímavé príklady, odporúčania a triky, o ktoré sa s vami podelí známa odborníčka na neverbálnu komunikáciu. Nora Lauková má bohaté skúsenosti z manažérskych pozícií, v súčasnosti pôsobí ako riaditeľka vzdelávacej inštitúcie F.A.M.E., s.r.o..

Zarezervujte si miesto na Raňajkách s Kariérou

Radi by ste sa zúčastnili májového podujatia Raňajky s Kariérou? Máme voľné miesta, avšak pozor, počet hostí je obmedzený. Zarezervujte si preto vaše miesto čo najskôr. Svoju účasť môžete nahlásiť e-mailom na ranajky@firma.zoznam.sk.  Podrobné informácie o podujatí vám zašleme po potvrdení rezervácie miesta.

Podujatie Raňajky s Kariérou je pravidelne organizované od roku 2016. Je určené pre HR komunitu, témy spíkrov sa venujú primárne oblasti ľudských zdrojov. Raňajky s Kariérou sú zároveň miestom pre networking, kde si HR manažéri navzájom vymieňajú svoje skúsenosti a know-how. Doteraz na podujatiach vystúpili spoločnosti ako Pixel Federation, Tesco, RTVS, Medusa Group, reklamná agentúra MUW Saatchi&Saatchi či kouč Ján Dubnička. Raňajky s Kariérou organizuje pracovný portál Kariéra.sk.

Zdielať článok na Facebooku
13.05.2019  |  kariera.sk
Hodnotenie článku:
0.0/5 (0 hlasov)

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Citáty o práci a kariére

Lily Tomlin

Problém s bezohľadnou honbou krýs za kariérou spočíva v tom, že aj keď vyhráte, stále zostanete krysou.

Lily Tomlin