VIDEO: Talent manažment a plánovanie nástupníctva

Na májovom workshope sme sa stretli s tromi pohľadmi na tému „Talent manažment a plánovanie nástupníctva“. HR Development Academy Vám ponúka možnosť pozrieť si prezentácie našich zaujímavých spíkrov a zažiť tak atmosféru workshopu aspoň prostredníctvom videí.

Talent management v praxi

Túto tému priblížila pani Daniela Škorvánková z firmy Erste Group IT. Diskutovali sme o rôznych prístupoch k práci s talentami, taktiež sme sa zoznámili s realizáciou dvoch talent management programov v spoločnosti Erste Group IT. Mali sme možnosť spoznať ich výhody, riziká a kľúčové aktivity, ktoré sú potrebné pre úspešnú realizáciu talent management programu.

 

 

Ako dosiahnuť úspešný talent manažment vo firme?

Pani Kamila Birnsteinová zo spoločnosti Swiss Re nám pomohla s mnohými otázkami. Ukázala nám ako správne pristupovať k identifikovaniu talentov, k práci s talentami a aký má vlastne talent manažment zmysel a dopad na úspešné fungovanie danej spoločnosti.

 

 

Mapovanie talentov v IBM

Ako sa to robí v IBM nám priblížila pani Eva Daňová. Zistili sme aký systém na rozvíjanie zamestnancov používajú, akú používajú metodiku na identifikáciu ich talentov a ich schopností. Predstavila systémy merania na lokálnej, regionálnej i globálnej úrovni.

 

 

Zdielať článok na Facebooku
22.06.2015  |  Text: HR Development Academy; Foto: thinkstockphotos.com; Video: HR Development Academy
Hodnotenie článku:
0.0/5 (0 hlasov)

Citáty o práci a kariére

Lily Tomlin

Problém s bezohľadnou honbou krýs za kariérou spočíva v tom, že aj keď vyhráte, stále zostanete krysou.

Lily Tomlin