Letná brigáda v USA: Ako sa dostať na brigádu do Spojených štátov?

Zdroj: Getty Images

Zaujíma vás, ako budú vyzerať letné brigády v USA tento rok? O tom, ako prebieha hľadanie študentov na letné brigády a ako pandémia ovplyvnila podnikanie v Spojených štátoch amerických, nám v stredu porozpráva na sociálnej sieti Clubhouse Mária Maier. Tá spolu s manželom podniká v USA viac než 20 rokov a ročne zamestnávajú vo svojom zábavnom parku v New Jersey desiatky študentov z celej Európy.

 Už v stredu, 14. apríla o 20:00 sa na Clubhouse budeme rozprávať o letnej brigáde v USA s podnikateľkou z New Jersey. Mária Maier, ktorá s manželom prevádzkuje zábavný park, porozpráva o zamestnávaní študentov, prezradí, ako prebieha nábor brigádnikov, aké pozície záujemcom ponúkajú a dozviete sa tiež, čo potrebujete na to, aby ste mohli v lete vycestovať do USA na brigádu. Taktiež budete mať možnosť pýtať sa na všetko, čo vás v súvislosti s touto témou zaujíma.

Hostka Mária Maier prezradí aj to, ako zvládli sezónu 2020, porozpráva, ako sa dnes podniká v USA a moderátor Emil Čižinský sa bude pýtať, ako bude nábor brigádnikov prebiehať tento rok. No nielen to, v diskusii preberieme aj to, na aké obdobie tu brigádnici pracujú, koľko si môžu zarobiť a čo všetko na svojej letnej brigáde môžu zažiť.

Pridajte sa aj vy do stredajšej diskusie na Clubhouse, vyhľadajte si roomku s názvom Letná brigáda v USA - s podnikateľkou z New Jersey.

 
 

 

Viac o téme: Brigáda v usa Maria maier
  • Autor: © Zoznam/es
  • Zdroj: Foto: GettyImages

Súvisiace články