Aká je situácia na pracovnom trhu? Zistite, čo dnes najviac trápi zamestnávateľov

Getty ImagesGetty Images

Aj túto stredu sa môžete tešiť na diskusiu odborníkov na novej sociálnej sieti Clubhouse. Tentokrát pracovný portál Kariéra.sk pripravil roomku, v ktorej sa budeme spoločne rozprávať o tom, ako to dnes vyzerá na trhu práce, prečo zamestnávatelia nevedia nájsť kvalitných ľudí a ako je možné, že sa mladým ľuďom nechce tvrdo pracovať.

Pripojte sa aj vy v stredu, 7.4. o 20:00 na sociálnu sieť Clubhouse a pridajte sa do diskusie, v ktorej bude rozoberať Emil Čižinský, riaditeľ pracovného portálu Kariéra.sk s konzultantom Milošom Svitekom aktuálnu situáciu na pracovnom trhu.

Zistite, čo je najväčším problémom pre zamestnávateľov, keď hľadajú kvalitných zamestnancov a čo stojí za tým, že mladým ľuďom nevonia tvrdá práca a chcú dostať "koláče aj bez práce". Okrem toho sa tiež budeme rozprávať o tom, aké sú predpovede v oblasti zamestnávania v blízkej budúcnosti.

Už zajtra, v stredu, sa dozviete množstvo zaujímavých informácií a nielen to, môžete sa podeliť o svoje skúsenosti a pohľad na vec. Uložte si stredajšiu roomku portálu Kariéra.sk do kalendára, aby ste ju nezmeškali.

Tešíme sa dopočutia zajtra na sociálnej sieti Clubhouse.

  • Autor: © Zoznam/es

Súvisiace články