Ako si vytuniť životopis, aby vám zaistil prácu? Dozviete sa už túto stredu

Zdroj: Getty Images

Aj túto stredu sa budeme počuť na sociálnej sieti Clubhouse. V už tradičnej diskusii organizovanej portálom Kariéra.sk sa vám opäť prihovoríme na témy súvisiace s náborom a výberom zamestnancom. Diskusiu bude viesť riaditeľ pracovného portálu Kariéra.sk, Emil Čižinský. Čo sme si pre vás pripravili na stredajší Clubhouse?

Zaujíma vás, ako by mal vyzerať profesijný životopis? Čo by v ňom nemalo chýbať, aby personalistu zaujal na prvý pohľad? A viete, čo sa s vaším životopisom deje, keď ho odošlete zamestnávateľovi? Poďte si vypočuť už túto stredu, 17. marca, diskusiu s profesionálmi, pre ktorých je čítanie životopisov dennodennou rutinou. Pozvanie do diskusie prijala Ivette Lešundáková, HR riaditeľka spoločnosti Photoneo.

Cieľom tejto diskusie je priniesť praktické rady a tipy, ktoré vám pomôžu zatraktívniť si pracovný životopis. Zistite, ako sa vyvarovať chybám, ktoré znižujú kvalitu pracovného životopisu. Prezradíme vám tiež, čo všetko sa deje s pracovným životopisom u zamestnávateľa a čo sú najdôležitejšie veci, ktoré si personalista v životopise všíma.

V diskusii sa pokúsime nájsť odpoveď aj na otázku, čo robiť, ak ste nedostali reakciu ani na stý zaslaný životopis. Naši hostia tiež budú pripravení odpovedať na vaše otázky. Príďte si vypočuť a aj sa zapojiť do diskusie na tému profesijný životopis.

Tešíme sa na vás už v stredu, 17.3. o 20:00 v diskusii Pracovný životopis – ako ho vytuniť.

A aby vám už neušli naše ďalšie diskusie, staňte sa followermi klubu Kariéra.sk na Clubhouse. Máme pripravené skvelé témy, inšpiratívnych hostí a množstvo dobrých rád. Dopočutia na Clubhouse.

Viac o téme: Kariera Clubhouse
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Foto: Getty Images

Súvisiace články