Poďte si zarobiť: Štýlový hotel v Bratislave hľadá zamestnancov, ponúka brigádu aj TPP

Chceli by ste sa uplatniť v oblasti hotelierstva? Teraz máte jedinenčnú príležitosť. Známy bratislavský hotel Park Inn Danube hľadá nových zamestnancov a ponúka prácu ako na trvalý pracovný pomer, tak aj brigádu či polovičný úväzok. Chceli by ste zamestnanie v úplnom centre mesta a mali v práci super výhľad na Dunaj? Pozrite sa, ktoré pozície hotel obsadzuje.

 

 

 

 

  • Asistent/ka hotelových raňajok - brigáda/part-time

Miesto výkonu práce: Bratislava

Asistovať hosťom pri organizácii a obsluhe hotelových raňajok, pomáhať tímu pri servise raňajok a byť vždy poruke v prípade otázok a požiadaviek hostí. Toto bude vaša náplň práce ako asistent hotelových raňajok v reštaurácii Bocca Buona v hoteli Park Inn Danube. Ponuka je ideálna pre tých, ktorí hľadajú brigádu alebo polovičný úväzok a hodila by sa im práca v skorších ranných hodinách. Všetko o pracovnej ponuke, požiadavkách na uchádzačov, ponúkanej mzde a pracovnom čase nájdete tu.

 

  • Houseman/pomocník upratovania v hoteli

Miesto výkonu práce: Bratislava

Ste muž, ktorý má rád poriadok? Myslíte si, že veci by mali byť na svojom mieste? Rád pomáhate ženám a uľahčujete im prácu? Nerobí vám problém zdvíhať aj ťažšie veci? Dá sa na vás spoľahnúť? Potom ste ideálnym kandidátom na pozíciu housemana - pomocníka upratovania v hoteli. Zistite, čo všetko bude vašou úlohou na tejto pozícii, koľko si môžete zarobiť a aké výhody vám zamestnávateľ ponúka. Nástup možný ihneď. Celú pracovnú ponuku nájdete tu.

 

  • Chyžná

Miesto výkonu práce: Bratislava

Vašou úlohou na tejto pozícii bude vymieňať posteľnú bielizeň a uteráky v hotelových izbách, postielať lôžka, vysávať koberce, umývať podlahu, čistiť prach na nábytku a leštenie nábytku, zabezpečiť čistotu hosťovských kúpeľní a toalety. Zamestnávateľ zabezpečuje bezplatné stravovanie v kantíne, ale napríklad aj bezplatnú návštevu telocvične. Čo ešte? Všetko o ponúkanej pracovnej pozícii zistíte tu.

 

 

Zdielať článok na Facebooku
15.04.2019  |  PR článok
Hodnotenie článku:
2.0/5 (5 hlasov)

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Citáty o práci a kariére

Lily Tomlin

Problém s bezohľadnou honbou krýs za kariérou spočíva v tom, že aj keď vyhráte, stále zostanete krysou.

Lily Tomlin