Chcete si vyjednať vyšší plat? Odborníci vás naučia, ako na to

Zdroj: thinkstockphotos.com

Ak chcete v práci lepší plat a neviete, ako si ho vyjednať, určite si dnes o 20:00 otvorte aplikáciu Clubhouse a nájdite roomku organizovanú portálom Kariéra.sk. Riaditeľ pracovného portálu Kariéra.sk Emil Čižinský a jeho hosť Michal Batis z personálnej agentúry Grafton Slovakia sa dnes budú rozprávať aj o tom, ako si v zamestnaní vybojovať lepšiu plácu.

Už dnes večer sa môžete zapojiť do diskusie na tému "Ako si vyjednať vyššiu mzdu? Načo tu máme personálne agentúry?". Počuť a rozprávať sa začneme presne o 20:00 na sociálnej sieti Clubhouse. Stačí si otvoriť aplikáciu Clubhouse a nájsť roomku organizovanú pracovným portálom Kariéra.sk.

Ak vás zaujíma, načo sú na trhu personálne agentúry, či sa treba báť zamestnať sa cez agentúru a prečo občas natrafíte na pracovné inzeráty, v ktorých nie je uvedený názov zamestnávateľa, určite sa pridajte do Kariéra roomky a všetko sa dozviete. No nielen to, otvoríme aj otázku, ako si vyjednať vyššiu mzdu. Diskutovať na túto tému budú odborníci na slovo vzatí: Emil Čižinský, riaditeľ pracovného portálu Kariéra.sk a jeho hosť, Michal Batis z personálnej agentúry Grafton Slovakia.

Nezmeškajte stredajšiu roomku portálu Kariéra.sk na Clubhohouse. Počujeme sa už dnes o 20:00.

Viac o téme: Clubhouse Vyyšší plat
  • Autor: © Zoznam/es
  • Zdroj: Foto: Getty Images

Súvisiace články

 
Staršie správy