Tomuto realitnému maklérovi nezávidíme: Aby predal najškaredší dom, bude musieť poriadne "zamakať"

Veľa ľudí uvažuje o práci realitného makléra. Ich predstavy sa však väčšinou spájajú s predávaním nehnuteľností, ktoré skvelo vyzerajú, sú dokonale zariadené a majú fantastickú dispozíciu. Lenže na trhu sú aj byty, ktoré sú príliš malé, tmavé, hlučné alebo napríklad aj nechutne zariadené. Áno, aj zariadenie môže spôsobiť to, že byt alebo dom sa stanú nepredajným. Že si niečo také neviete predstaviť? Tak si pozrite nasledujúce fotografie, neuveríte, koľko gýču dokážu mať ľudia u seba doma.

 

Sympaticky pôsobiaci dom v americkom Texase sa predáva za 400-tisíc dolárov. Má však menší háčik, veď uvidíte sami.

Ako sa píše v inzeráte, ide o priestranný dom s veľkou obývačkou, pracovňou, bazénom, garážou a záhradou, bonusom je starodávne hrobové miesto umiestnené pred domom. Niektoré izby sú vymaľované podľa predstáv samotného majiteľa. Nábytok môže zostať v dome, ak si to bude želať nový majiteľ. Realitný maklér nehnuteľnosť opisuje ako príjemný, umelecky zariadený dom s množstvom výhod. Nuž, ak si myslí, že hrobové miesto pred domom je lákadlo pre kupcov...

Na internete si dom vyslúžil hodnotenia, že nepôsobí ako miesto, v ktorom sa dobre žije. Väčšine ľuďom sa nepáčilo priveľa ružovej, prehnané množstvo dekorácií, gauč zaprataný vankúšmi a gýčový nábytok. Nuž, proti gustu žiaden dišputát, urobte si názor na tento zvláštne zariadený dom sami. 

Páči sa vám tento dom?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 595


Zdielať článok na Facebooku
12.05.2019  |  Zdroj: boredpanda; Foto: boredpanda; Autor: © Zoznam/ext
Hodnotenie článku:
0.0/5 (0 hlasov)

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Citáty o práci a kariére

Lily Tomlin

Problém s bezohľadnou honbou krýs za kariérou spočíva v tom, že aj keď vyhráte, stále zostanete krysou.

Lily Tomlin