Kurzy a štúdium

5+1 nevyhnutných vecí pre život, ktoré sa v škole neučia, no ovládať by ich mal každý

Mám prácu  /   Diskusia

Škola odovzdáva človeku veľa informácií a poznatkov, mala by mu tiež pomôcť čo najviac rozšíriť jeho obzory. Je však niekoľko vecí, ktoré sa... 


Ilustračné foto

Využite online štúdium. Počas leta bezplatne

Kurzy a štúdium  /   Diskusia

Ak ste niekedy rozmýšľali nad možnosťou online štúdia, teraz máte jedinečnú príležitosť, aby ste si vyskúšali, či je toto štúdium šité aj pre vás. Stačí sa iba prihlásiť.


Ilustračné foto

VIDEO: Talentovaní Slováci zbierali skúsenosti aj v Silicon Valley

Videá  /   Diskusia

Prví absolventi výnimočných štipendijných programov Slovensko-americkej nadácie sú späť na Slovensku. Skúsenosti zbierali počas uplynulých 12 mesiacov vo svetoznámych spoločnostiach od Silicon Valley až po New York.


PR

Skombinujte výučbu angličtiny so zdravým životným štýlom

Kurzy a štúdium  /   Diskusia

Persona Vita je prvý vzdelávací program na Slovensku, ktorý kombinuje výučbu angličtiny s prvkami zdravého životného štýlu a osobného rozvoja.


Ilustračné foto

Prinášame návod, ako sa úspešne naučiť cudzí jazyk

Kurzy a štúdium  /   Diskusia

Vyhnite sa častým chybám pri učení sa cudzieho jazyka a buďte v tom úspešní. Ponúkame vám návod ako na to, ako aj zdroje, ktoré vám pomôžu urýchliť proces učenia.


Ilustračné foto

Vysokoškoláci sú ochotní zamestnať sa aj v administratíve

Kurzy a štúdium  /   Diskusia

Na trhu práce bojuje veľké množstvo uchádzačov, ktorí majú ukončenú vysokú školu. V minulom roku boli títo ľudia ochotní zobrať aj prácu v administratíve na pozíciách ako administratívny pracovník, asistent, telefonický operátor alebo office manažér.


Ilustračné foto

TOP 10 univerzít využívajúcich sociálne médiá

Networking  /   Diskusia

V dnešnej dobe sociálnych médií je jedným z kritérií výberu školy aj komunikácia univerzity na sociálnych sieťach. Študenti v Amerike a v Anglicku majú na výber jednu z „najsociálnejších“ univerzít.


Ilustračné foto

Pracovný trh v roku 2020. Kto získa víťazstvo?

Získaj prácu  /   Diskusia

Trh práce o niekoľko rokov bude veľmi kritický. Špecializovaných odborníkov z roka na rok ubúda a zamestnanie vyhrajú ľudia s ochotou vzdelávať sa počas pracovnej kariéry.


Ilustračné foto

10 miest, kde hľadať kariérne kontakty na nezaplatenie

Získaj prácu  /   Diskusia

Študenti majú v dnešnej dobe niekoľko možností, ako sa zvýšiť svoju odbornú kvalifikáciu popri štúdiu. Sú nim stáže. Ale ako ich začať hľadať? Na koho sa obrátiť?


Školenia mimo pracovného času

Školenia mimo pracovného času

Pracovné podmienky  /   Diskusia

Môže zamestnávateľ nariadiť opakované školenia z rôznych predpisov a nariadení (napr. školenie BOZP, ochrana pred požiarmi, školenie zdvíhacie zariadenia, tlakové nádoby, atď) pracovníkom v nepretržitej prevádzke v čase voľna bez nároku na mzdu alebo pracovné voľno za čas školenia.


Vzdelávanie a certifikácia zadarmo

Vzdelávanie a certifikácia zadarmo - Digitálna gramotnosť pre všetkých

Kurzy a štúdium  /   Diskusia

Akreditovaná vzdelávacia spoločnosť IT LEARNING SLOVAKIA,s.r.o. a Slovenská informatická spoločnosť v spolupráci so spoločnoťou Zoznam a portálom Kariera.sk vyhlasujú spoločný projekt na vzdelávanie následnú certifikáciu medzinárodne uznávaným certifikátom ECDL.Citáty o práci a kariére

Christopher Morley

Existuje iba jeden úspech – žiť svoj život podľa seba.

Christopher Morley